Skocz do zawartości

Nowy Rekord Polski Karpia


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CyT "Chyba już większość wie, ale coś wypada napisać . Dzis padł prawdopodobnie (bo to jeszcze nieoficjalnie) Nowy Rekord Polski karp o masie 34.5kg ryba został wycholowany z Rybnika " .

Grubooo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dodaliśmy dzisiaj tego newsa tutaj:
 

Ciekawi mnie ile lat taki tłuścioszek rośnie i ile razy w życiu już był na haku....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:
Dodaliśmy dzisiaj tego newsa tutaj:

 

Ciekawi mnie ile lat taki tłuścioszek rośnie i ile razy w życiu już był na haku....?

 

A mówiłem, że tak będzie.

To wszystko moja wina, bo mi się nowego wątku nie chciało zakładać.

Rybnik to ciepła woda, więc tam rybki rosną trochę szybciej, ale i tak kilka lat im to zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki znam jeziorko gdzie znajomy łowił amury 1,2,3kg  a PZW na 100% nie zarybiało czy możliwe , żeby amur się rozmnażał na dzikiej wodzie? .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew Rybnicki to ciekawe łowisko. Nie jeden rekord tam padł i nie jeden padnie jeszcze. Rekordowy sum na tym zalewie w 2015 r. 251cm i 107 kg. Ale adrenalinka. Ah. A ja się cieszę z każdej płotki i leszczyka.

 

Edytowane przez cygan786
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, KaZuYa napisał:

Tak z innej beczki znam jeziorko gdzie znajomy łowił amury 1,2,3kg  a PZW na 100% nie zarybiało czy możliwe , żeby amur się rozmnażał na dzikiej wodzie? .

Po pierwsze: co to za woda (nazwa, położenie itp) bo od tego zależy kilka możliwości.
Po drugie: czy użytkownik nie zarybiał amurem lub innymi rybami, natomiast wędkarze o tym nie wiedzieli.
Po trzecie: mentalność niektórych wędkarzy powoduje, że potrafią przynieść i wpuścić każdy gatunek ryby jaki dorwą, pomimo, że zdają sobie sprawę, że im nie wolno.

Co do karpiszona z wody Rybnickiej, ciężko określić wiek tylko ze zdjęcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynętą na którą skusił się ten gigant był bałwanek z dwóch tonących kulek Tandem Baits Krewetka & Czarny Pieprz z serii SuperFeed Grendziu chyba nabył takie z tym , ze dumbelsy.

Kotwic NAWET na ytubie  jest Film z tego łowiska 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...