Skocz do zawartości

Orzech tygrysi na ryby


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O matko nie pamiętam. Robię je pod wpływem impulsu i nie mam nigdy 2x takiego samego.
Ten to tak około 32cm do trzonka haka rozmiar 2 od Kevina. Włos to jakieś 3cm do początku przynęty w tym przypadku 3x orzech w rozmiarze około 12mm.

Ciężarek gdyby ktoś nie widział na zdjęciu to Fox ponad 100g to hahahahaha z bezpiecznym klipsem który nigdy podczas tej wyprawy się nie wypiął.

Materiał to Kevlar do około 20kg (nie pamiętam)

Była jeszcze gumka od chinczyka lecz po splątaniu musiałem ją uciąć.
Krętlik od chinoli chyba 4 plus szybkozłączka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij Ostapie, że cały twój zestaw wyglądał na taki, którym chcesz rybę ukatrupić w trakcie zarzucania, nie zaś łowienia.:D

Fajnie było przyglądać się jak wszystko konstruujesz, zarzucasz pod 100 metrów i masz wyniki. Dzięki za wiele informacji i ciekawe szkolenie. :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator
Dnia 29.09.2016 o 14:29, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

Jeśli ktoś by chciał gotowca to zapraszam do nas ;)

20160929_142657.jpg

Kupiłem ten zestaw ostatnio u siebie. Czym on się różni od np trapera?
W 2016r nie połowiłem za bardzo na orzech tygrysi ale też mniej jakby nim nęciłem. Ciekawi mnie jak długo jest "pamięć" u ryby, raz złowiona kiedy znowu chcę ugryźć ten sam kąsek.

W 2017r m.in. mam w planach aby, za każdym razem zmieniać zestaw na haczyku po złowionej rybie (wyjątkiem robale).... Czy ta strategia będzie skuteczna, to się przekonamy :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...