Skocz do zawartości

Eurowizja 2016


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oćć Styl Szpaka /mnie się nie podoba to muszę powiedzieć , że  muzyka jaką  zaprezentuję robi wrażenie coś czuję będzie pudło 

 

 

 

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka - nie jest zła, jego głos - dla mnie świetny, całokształt - bardzo oryginalny.

Spośród wszystkich propozycji był numerem 1 :5678fa7949aa8_tw_thumbsup:

Trochę wiary, tolerancji i szczęścia... ja trzymam kciuki i powodzenia życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Wasze zdanie chociaż mogłam się tego spodziewać... nie znam faceta, który pozytywnie się na ten temat wypowiada - szkoda. Więcej dystansu Panowie ?

Porównania będą, niepotrzebne i negatywne komentarze także, ale myślę, że on ma na to wyj.... e ?

Szpaku powodzenia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mała napisał:
Szanuję Wasze zdanie chociaż mogłam się tego spodziewać... nie znam faceta, który pozytywnie się na ten temat wypowiada - szkoda. Więcej dystansu Panowie ?

Porównania będą, niepotrzebne i negatywne komentarze także, ale myślę, że on ma na to wyj.... e ?

Szpaku powodzenia ???

 

Szkoda, że jednak nie było nam dane się poznać.

Jako człowieka nie mam prawa go oceniać, bo go po prostu nie znam. A jako artyście gratuluję i życzę mu powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jednak nie było nam dane się poznać.

Jako człowieka nie mam prawa go oceniać, bo go po prostu nie znam. A jako artyście gratuluję i życzę mu powodzenia.

Artysta? Chyba przesadzasz kolego. Artystą był Matejko a nie jakiś babochłop. Ono nie ma wyj... jak piszesz. Ono ma wje... kołek w dup.. przez to tak piszczy. Zwykły kaksaker.

Wstyd że coś takiego wystawiają jako reprezentacja Polski.

To tak jakby zapijaczony Hajto wrócił do reprezentacji.

Wstyd po prostu wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania i większy lub mniejszy margines tolerancji. Nie jestem fanką Michała, to jednak nie oznacza, że powinnam go obrażać. Trochę więcej szacunku...

Porównanie Eurowizji z reprezentacją nie jest takie złe bo tam też wypadamy słabo więc wyniki są zbliżone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...