Skocz do zawartości

Ulubione wędzisko


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czy macie taki kijek, na który patrzycie z sentymentem i prawie zawsze zabieracie go nad wodę? Taki który niemal sam łowi, który jest z Wami na dobre i na złe.

Ja w toku zakupów odłożyłem mój ulubiony feeder, który służył mi do dalekich rzutów i przeniosłem go jakby do połowów na rzeki, na których bardzo mało łowię :( Już za nim tęsknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle mam tego chrustu że na prawdę nie wiem co powinienem wybrać. Ale niech będzie. Co prawda nie jest to kij co się sprawdzi wszędzie,ale najlepiej leży mi w rączce pikerek. Daiwa Windcast Picker 270cm. Nie umiem tego wytłumaczyć,ale kiedy bym go nie brał do ręki zawsze mi się morda cieszy.

daiwa-windcast-picker-450x350.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Team Daiwa Heavy Feeder  4,20m używana głównie na wodach stojących do dalekich rzutów i ustawiona z sygnalizatorem. Mógłby się doczepić, że wszystkie szczytówki są bodajże 2oz, ale jest perfekcyjna. Od 3/4 lat nie wyobrażam sobie łowienia w sezonie bez niej. W tym roku mam zamiar ją mocniej przetestować na Odrze.

56e977bde3370_teamdaiwafeeder.jpg.6a6cc9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, ArekH napisał:

Bo to jest kij na Odrę. I nie widzę powodu by się nie sprawdził.

Tak Arku, kupiłem ją wcześniej na zalew kamieński, potem stosowałem na Warcie, a na końcu wykorzystywałem do tego co opisałem wyżej. Także na komercjach dawała radę z karpiszonami :lapeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Administrator

Sezon feederowy zakończony, to mogę śmiało powiedzieć, że w sezonie 2016 ulubionym moim kijem została Daiwa Yank N Bank :champagne-2010: W bardzo dobrej cenie świetny kijek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim uczuciem darzę Daiwę d fish feeder,na przyjażń zasługują Browningi king commercial ale Największa miłością darzę Browning sphera

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja Daiwę chcę zdradzić, bo nie ma  za bardzo nowości na sezon w 2017r na jeden kij Prestona, pod warunkiem, że mnie miło obsłużą na Rybomanii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...