Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gamaki są bez wątpienia jednymi z najlepszych główek na rynku, jednak za wysoką jakością idzie też cena. Z tańszych, ale też dobrych jakościowo mogę z czystym sumieniem polecić Dragony VPointy i Mustady Classic i Big Game ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cena akurat ma małe znaczenie, ma to być niezawodne i tyle. Zobaczymy zamówione już Gamakatsu, a co do Smoków vpointów to mam dobre zdanie o nich. O Mustadach dużo dobrego słyszałem. Ale póki co 20 szt Gamakatsu będzie do działania ;)

A jak już idziemy tematem, przypony jakie? Dla mnie na chwilę obecną Dragony Classic wydają się najlepsze, ale chętnie poczytam Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, mav3rick napisał:

Dla mnie cena akurat ma małe znaczenie, ma to być niezawodne i tyle. Zobaczymy zamówione już Gamakatsu, a co do Smoków vpointów to mam dobre zdanie o nich. O Mustadach dużo dobrego słyszałem. Ale póki co 20 szt Gamakatsu będzie do działania ;)

A jak już idziemy tematem, przypony jakie? Dla mnie na chwilę obecną Dragony Classic wydają się najlepsze, ale chętnie poczytam Wasze opinie.

Przypon robię ze sznurka do prania :beer1::D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żartowałem Emil, u mnie wolframy czy inne cuda to tylko dragony są w sklepie. Nie przykładałem do tego większej wagi jak na tą chwilę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2016 o 20:27, Grendziu napisał:

FOX RAGE - niesamowicie łowne gumy.

 

Dnia 19.06.2016 o 11:48, Grendziu napisał:

Gamakatsu najlepsze :P

Za dużo masz kasy?

Dragon Lunatic wystarczy na większość akwenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam i dragonowskie gumy i z Relaxa, ale lubię też czasami połowić na coś finezyjnego i tyle. I tak wg mnie najbardziej łowne są dobre woblery, ale to nie temat na ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
2 minuty temu, mav3rick napisał:

Ktoś używał gum Rassel Shad? Coś takiego w sklepie dostałem by spróbować, droższe to od SG...

U mnie na to nie bieroo, słabe są, jakby były droższe to by na to brało :P

A na poważnie, musiałem spojrzeć w "wujka gugla" bo nie znam lub nie kojarzę. Zdaj relację jak coś złapiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, mav3rick napisał:

Właśnie Google milczy... Nawet Wujek nie wie co to...

A to nie to?

rase.jpg

Dawaj zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...