Skocz do zawartości

Kanał wędkarski YouTube - Lubuski Feeder TV


lubuskifeedertv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;) Chciałbym Was zaprosić na film z mojej ostatniej wyprawy na Odrę w okolicach Krosna Odrzańskiego. Ciężko było wypracować coś sensownego, mimo fajnych warunków na zewnątrz. Cóż bywa i tak, na pewno wrócę w te okolice jesienią. A tymczasem zapraszam do oglądania ;) 

https://youtu.be/hCfU5qsbBtw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kilka dni temu wróciłem z kolejnej wyprawy na Nysę Łużycką. Postanowiłem zejść w dół rzeki w poszukiwaniu jakiś innych gatunków ryb. I w końcu się udało :) nadzieja na pewno wróciła, bo ile można wyławiać uklejki czy jazgarze ;) Zapraszam na krótki film z tego wypadu. Pozdrawiam !

https://youtu.be/EVT3kXYpaDA?si=_pj2mpHPDeOidENi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym Was zaprosić na mój nowy film na kanale YT. Niestety upalna pogoda dała się we znaki i ciężko było złowić cokolwiek. Chyba że przyczyna leży zupełnie gdzie indziej. Pozdrawiam kolegów z nad wody i dziękuje za porady dotyczące samego zbiornika, które mam zamiar wykorzystać w przyszłości. Pozdrawiam ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zapraszam na kolejny film. Tym razem klasyczny feeder i rzeka Bóbr nieopodal miejscowości Bobrowice i Kosierz. Rzeka na tym odcinku bardzo płytka, miejscami było pół metra wody....i ciężko było coś wypracować. Omówiłem mój sprzęt z którego korzystam, bo wiele osób pytało w komentarzach i wiadomościach prywatnych. Myślę, że rozwiązałem już Wasze wątpliwości na ten temat.

Oglądajcie do końca bo to co wyciągnąłem z wody...no cóż nigdy bym nie przypuszczał, że złowię coś takiego...i nie była to wcale ryba Niestety bardzo słaby początek sezonu 2024, ale nie poddaję się przecież to dopiero początek roku Zapraszam raz jeszcze na film i do zobaczenia nad wodą

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie po tygodniowej przerwie związaną z urlopem w końcu udało wyskoczyć się na rybki. W planach początkowo była nowa woda, niestety warunki drogowe pokrzyżowały plany i ostatecznie trafiłem ponownie na "Betonówke" w Tuplicach.

Usiadłem oczywiście w innym miejscu niż przed rokiem. Wtedy były leszcze teraz udało się złowić karpie. Nie były duże co zobaczycie na filmie, ale cieszę się mimo wszystko bo to pierwsze ryby w tym roku. No i nareszcie można było przetestować nowe kijki. Prawdziwy egzamin jednak przed nimi, ale pierwsze wrażenia bardzo fajne Zapraszam zatem do oglądania i do zobaczenia niebawem

Link do filmu

Edytowane przez lubuskifeedertv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w kolejnym filmie. Tym razem wybrałem się do Nowogrodu Bobrzańskiego. Ryby tego dnia niestety nie dopisały, ale dzień spędzony aktywnie i bardzo fajnie. Wrócę tam na wiosnę w poszukiwaniu czegoś większego. Spotkałem przy okazji lokalnego Pana, który mówił o dużych karpiach i dużych krąpiach, więc na pewno sprawdzę tą informacje na innym stanowisku. A tymczasem zapraszam na stronę i na kanał na krótki materiał z tego wyjazdu.

https://youtu.be/q0WOlyWrqOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w kolejnym filmie i na nowej wodzie. Tym razem wybrałem się na stawy PZW - KWADRAT w Żarach. Ogromne problemy niestety z dojazdem, szczęśliwie dojechałem nad wodę, a dzięki uprzejmemu prezesowi Koła nr.8 w Żarach, który opiekuje się tą wodą wiedziałem już, jak w miarę normalnie wrócić do domu i jak nad tę wodę dojechać. Także dzielę się filmie z Wami tą cenną informacją.

A jeśli chodzi o ryby...cóż fajnie było znowu coś połowić, bo ostatnie wypady średnio rybne. Nie były to duże okazy, ale zabawa była przednia, a czas spędzony nad wodą jak zwykle bezcenny

Zapraszam do oglądania! Link do filmu >> https://youtu.be/Q8Hy-JxSIu4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.03.2024 o 21:35, mav3rick napisał(a):

No na Kwadrat pierwszy raz jest wyczynem dobrze trafić emoji16.png mocno schowany skubaniec emoji6.png

Prawda, ale w filmie dałem wskazówki jak normalnie tam dojechać. Wtedy jechałem po nawigacji i prawie zakończyło się katastrofą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 12:56, silaktora napisał(a):

Bóbr to rzeka gdzie kryje się gruba ryba ;)

 

 

_______________________________

mech irlandzki właściwości

Już fajne leszcze stamtąd udało się złowić, niestety wtedy byłem bez kamer :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...