Skocz do zawartości

Walka z terroryzmem


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No masz, taki naród jesteśmy, ciągły kłótliwy, ale jak przychodzi co do czego, to myślę, że nasz kraj nie raz, nie dwa pokazał, że potrafi się jednoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się zbroic. Takie rzeczy mogą zdarzyć się także na naszym podwórku. Nasi szanowni politycy twierdzą uparcie ze w Polsce zagrożenia nie ma. Na jakiej podstawie. Zawsze jest prawdopodobieństwo ataku w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrojenie nic nie da, jeśli nawet służby wywiadowcze póki co są bezradne. Trzeba przede wszystkim powstrzymać napływ uchodźców i przede wszystkim wypracować wspólny model współpracy służb wywiadowczych, by te brudasy po kolei każdego kraju nie wysadzili... Nasi też niech będą czujni, wmieszaliśmy się w Syrię więc różnie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jeden wątek o polityce usunąłem, bo znaczyliśmy na początku, że o polityce pisać nie będziemy. Ten wątek też powinien być zamknięty - tak dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się zbroic. Takie rzeczy mogą zdarzyć się także na naszym podwórku. Nasi szanowni politycy twierdzą uparcie ze w Polsce zagrożenia nie ma. Na jakiej podstawie. Zawsze jest prawdopodobieństwo ataku w Polsce.

Największym zagrożeniem są właśnie nasi politycy. @Andrzej zamykamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, andrzej napisał:

Niedawno jeden wątek o polityce usunąłem, bo znaczyliśmy na początku, że o polityce pisać nie będziemy. Ten wątek też powinien być zamknięty - tak dla zasady.

Spoko można zamknąć, myślałem, że można akurat ten wątek wziąć pod dyskusję ponad podziałami, bo dotyczy nas wszystkich. Zamykać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma zaistnieć dyskusja, to musi być prowadzona kulturalnie i na poziomie.
Nie możemy pozwolić sobie, by dzielić na lepszych i gorszych, na dobrych i brudasów.
Więc albo zmieniamy sposób wypowiadania, albo kasujemy polityczne wątki, bo prowadzą do kłótni i wyzwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...