Skocz do zawartości

Jezioro Błędno - Zbąszyńskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ponad 740ha wody, to tutaj będą rozgrywane Elminacyjne do GPX Polskie Teamów z łodzi, pojawię się tam na tej imprezie, z jakim skutkiem zobaczymy 😉😉😉

FB_IMG_1695052218610.jpg

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.09.2023 o 17:55, Grendziu napisał(a):

Ponad 740ha wody, to tutaj będą rozgrywane Elminacyjne do GPX Polskie Teamów z łodzi, pojawię się tam na tej imprezie, z jakim skutkiem zobaczymy 😉😉😉

FB_IMG_1695052218610.jpg

z tak minimalistycznej mapy to nic nie wykumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, christhof70 napisał(a):

z tak minimalistycznej mapy to nic nie wykumam

Jutro jadę na trening, raczej skupie się na płyciznach do 3m i szukaniu szczupaków, niż na głębokich dziurach i sandaczach, nie mam informacji od nikogo, gdzie co i jak...

Pewnie będzie więcej pływania i sądowania wody niż łowienia. Zdaje sobie sprawę też z tego, że to co będzie jutro, ma się nijak do tego co będzie za dwa tygodnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Jutro jadę na trening, raczej skupie się na płyciznach do 3m i szukaniu szczupaków, niż na głębokich dziurach i sandaczach, nie mam informacji od nikogo, gdzie co i jak...

Pewnie będzie więcej pływania i sądowania wody niż łowienia. Zdaje sobie sprawę też z tego, że to co będzie jutro, ma się nijak do tego co będzie za dwa tygodnie.

sandały na jakiś kominach się trzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, christhof70 napisał(a):

sandały na jakiś kominach się trzymają

Za ciepło jest, ale też muszę wgrać sobie apke barometr, bo to jest równie ważne jak kierunki wiatru i skoki temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Blee, nie lubię tej wody, zastanawiam się po dzisiejszym, czy mi się chce jechać na eliminacje GPX Polski...

I nie chodzi o to że złowiłem tylko jednego miarowego okonia, bo z trenujących akurat dzisiaj byłem najlepszy, od fart...💩

Piwo nad wodą książęce pszeniczne z kija, petarda 🥃🥃🥃😉😉😉

PXL_20231014_134345442.jpg

PXL_20231014_122032162.jpg

PXL_20231014_104228958.jpg

PXL_20231014_110356672.jpg

PXL_20231014_080244172.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...