Skocz do zawartości

Jezioro Błędno - Zbąszyńskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Niestety wczoraj blank, na to wychodzi, że wystarczy mieć po 2/3 okonie na turę mniej więcej i mieć podium, wczoraj padły tylko dwa małe szczupaki 34 drużyny... My idziemy albo grubo albo wcale, zabawa z elementami adrenaliny 💪💪💪

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z nieba do piekła, z piekła do nieba, czyli jak całe życie...

Wczoraj wyzerowaliśmy, dzisiaj drugie miejsce, zaliczka z piątku z pierwszego miejsca daje ogólnie awans z 9tego miejsca do Spinngowej Ekstraklasy z rekordową rybą zawodów 💪💪💪

PXL_20231029_154220141.jpg

PXL_20231029_154156230.jpg

PXL_20231029_154325260.jpg

PXL_20231029_130545415.jpg

PXL_20231029_121658065.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, mav3rick napisał(a):

To zdradź co to działało? Alga? emoji6.png

W przypadku szczupaków nie ma to większego znaczenia, liczy się aby podać pod nos i sprowokować do ataku. Westin i Fox.

Dzięki @christhof70 za konsultacje, jesteś nominowany na mojego wirtualnego trenera💪💪💪

Miałeś rację, nie potrzebnie wczoraj na siłę szukaliśmy okoni jako "zawodowcy", strata czasu wg mnie.

W ekstremalnych warunkach też trzeba umieć je łapić. Padło około 90szruk łącznie.

My zdobyliśmy najwięcej punktów i jako jedyni złowiliśmy dwa szczupaki. 3dni razy 34 drużyny X2 daje prawie 200 wędkujących po 7h - a wyszło tylko 9 lub dziesięć szczupaków... Tym bardziej cieszy, że  z Darkiem daliśmy radę 🤟🤟🤟

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Splot napisał(a):

Prezes jak się w coś wkręci to zawsze wraca z tarczą, oczywiście jeśli mu się w danym dniu chce 😜 .

Trochę inaczej to było, ponad rok nie łowiłem lub totalnie mi się nie chciało, tylko kort dzień w dzień jak nogi pozwalały, aż dwa tygodnie przed zawodami przyszła chęć ponownie zabawy w wędkarstwie, bo tam już po lekcjach z trenerem zrobiłem maksa i zacząłem za często wygrywać...

Na zawody pojechałem, bo dałem rok temu partnerowi słowo, że pojedziemy jeszcze raz, w międzyczasie zero zawodów, zero jakiś wyjazdów, wyjątkiem była Szwecja, bo też dałem słowo że pojadę na wycieczkę...

My mieliśmy styl "na wy..." Tzn na luzaka, ale pod warunkiem, że damy z siebie wszystko. Przede wszystkim były dwa założenia, próbujemy po swojemu łowić, czyli inaczej niż wszyscy oraz tam gdzie jest najmniejsza konkurencja na wodzie. Nie lubię i nigdy nie polubie stylu, że 30 łodzi w jednym miejscu łowimy, bo tam były okonie i rzucamy sobie po głowie, byle zapunktować. Co prawda w sobotę tak spróbowaliśmy przez około 2h ale to mnie za bardzo denerwowało. W niedzielę jak szukaliśmy okoni to tam gdzie nie było nikogo, błędy jakie zrobiliśmy? Trzeba było cały czas szukać szczupaków, ale moze gdybyśmy to robili to bym nie wyjął pajka 93,5cm na fluorocarbon 0,195mm.

Oczywiście jak już szczupaki weszły na pokład to było szczęście i adrenalina pozytywna, nawet się darłem, że mam "bydle". Za rok cztery imprezy ogólnopolskie i wtedy będę wiedział czy to dla mnie, czy odpuszczam 😉😉😉

Uważam, że imprezą roku była Szwecja, ale cała otoczka Eliminacji GPP też mi się bardzo podobała, organizacja TOP, a że woda trudna... No cóż, tak bywa. Zdobyliśmy najwięcej punktów, zabrakło chyba jednego lub dwóch okoni w sobotę aby wygrać lub szczupaka aby zamieść system, było fajnie i to się liczy 💪💪💪

Ps. I znowu mi się chce łapić jak kiedyś 😉😉😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...