Skocz do zawartości

Filmy które zmieniły moje wędkarstwo feederowe


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 minuty temu, stas1 napisał:

Grendziu ,wiecznie żyć nie będę

 

Mam Sergy-a w subskrybcji od dawien dawna jakby co, nawet chyba, wcześniej niż wbiłem się na forum sig Go oglądałem. Ale dziękuje :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, stas1 napisał:

Grendiu on ma więcej filmów  zemex itd bardziej pod nazwiskiem trzeba szukac

Tak, pamiętam nazwę ZEMEX, bodajże jest jej producentem lub dystrybutorem> Kiedyś myślałem aby zakupić coś od nich http://zemex.com/shop/feeder ale poszedłem jak większość w Angoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2016 o 16:39, Grendziu napisał:

Tak, pamiętam nazwę ZEMEX, bodajże jest jej producentem lub dystrybutorem> Kiedyś myślałem aby zakupić coś od nich http://zemex.com/shop/feeder ale poszedłem jak większość w Angoli.

Nie nakręcałbym się tak. Rzuciłem okiem na specyfikację kijaszków. 390/150g. Waga 310g. Sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 25.12.2016 o 16:55, ArekH napisał:

Nie nakręcałbym się tak. Rzuciłem okiem na specyfikację kijaszków. 390/150g. Waga 310g. Sporo. 

Tak, bo Sergey łowił głównie feederami na rzekach, na karpiach szalał już większym sprzętem. Warto obejrzeć choćby filmy po to jak miesza pokarm i przygotowuje zanęty. Jak mi nerwy puszczali gdy czegoś nie rozumiałem. :champagne-2010:Arek dobrze wiesz, że ja tylko Daiwa, jeśli zdradzę moje kijki to prawdopodobnie pod jeden kij Prestona, ale zamiast iść w grubą monetę, to chyba pójdę w ilość i dodam sobie dwa kije na nowy sezon. Daiwa D Fish i Daiwa Harrier. Jest też jakaś nowość w feedera Daiwa, ale  nie pamiętam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...