Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Spakowany. Jutro powtórka z rozrywki. Nie zdołałem nigdzie kupić robali, więc może być różnie :( . A, że nie lubię przegrywać, to jutro muszę coś złowić :icon_arrow1: W tygodniu do wody dopuszczono 1500 sztuk karpia. Na zawodach będzie się działo :mauvaisepeche:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Spakowany. Jutro powtórka z rozrywki. Nie zdołałem nigdzie kupić robali, więc może być różnie :( . A, że nie lubię przegrywać, to jutro muszę coś złowić :icon_arrow1: W tygodniu do wody dopuszczono 1500 sztuk karpia. Na zawodach będzie się działo :mauvaisepeche:

Jak będzie zastój w łowieniu, to sprawdź czy żaby są.
Jedną musisz pochwycić (ino lekko, bo chroniona), mordeczki swej do pocałunku użyć i o litość (ewentualnie o powodzenie) prosić.
Jeśli "dobra zmiana" nie namieszała w legendarnych przekazach, może się udać: żabie przeżyć, tobie coś złowić. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Strategia była taka, że:

Robale, konopie gotowane i trochę kukurydzy idzie ze spomba, ani robali nie mam, ani konopii już w garażu, więc będzie lekka improwizacja .... :P Z ostatniego łowienia mam zamrożony pellet.

Przez te wichury będzie trudno rybkę zlokalizować jutro, ale jeśli na miejscówce wybranje nie będzie nic brać i mnie nie wywieje, to sobie pochodzę wkoło i będę testować miejscówki :P Na feeder i karpia w chodzonego jeszcze nigdy nie startowałem:221_see_no_evil:

Jakby ktoś miał ochotę to zapraszam na wspólny wypad:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...