Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Ja niestety, tak Darku nie potrafię. Moje spontany, są sporadyczne. Muszę się przygotowywać. Tak już mam. 

W zasadzie nie musisz mieć nic, tylko jakoś dojechać, sprzęt @Kubik Ci użyczę jak już, fotel @Bartosh, jakby co mam też jeszcze sporo swojego sprzętu rezerwowego.

W sumie to trochę żałuję,  że nie wyruszyłem rano na pierwszą nockę i tak sam siedzę w domu dziś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia była taka, że:

Robale, konopie gotowane i trochę kukurydzy idzie ze spomba, ani robali nie mam, ani konopii już w garażu, więc będzie lekka improwizacja ....  Z ostatniego łowienia mam zamrożony pellet.

Przez te wichury będzie trudno rybkę zlokalizować jutro, ale jeśli na miejscówce wybranje nie będzie nic brać i mnie nie wywieje, to sobie pochodzę wkoło i będę testować miejscówki  Na feeder i karpia w chodzonego jeszcze nigdy nie startowałem:221_see_no_evil:

Jakby ktoś miał ochotę to zapraszam na wspólny wypad:beer1:

Ty już się nie tłumacz tak i tak każdy wie, że słabo łowisz ;) już na wiatr nie zganiaj ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, mav3rick napisał:


Ty już się nie tłumacz tak i tak każdy wie, że słabo łowisz ;) już na wiatr nie zganiaj ;)

Choć, staniemy w szranki, zobaczymy kto lepszy. Choć od czasu jak poznałem @Kubik to ryba ręką nie śmierdzi :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć, staniemy w szranki, zobaczymy kto lepszy. Choć od czasu jak poznałem [mention=362]Kubik[/mention] to ryba ręką nie śmierdzi :221_see_no_evil:

Nie jestem godzien u Twego boku łowić, ja jeszcze gorzej łowię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

 

Zapomniałeś chyba, że Twój sprzęt "był" u mnie w garażu, no właśnie "był' - połamał się i zmył. Udanych zakupów życzę :221_see_no_evil:

@Grendziu tylko żeby Ci nie przyszło do głowy zabierać jutro mój nowiutki, czyściutki, suchutki i nie połamany fotelik ? niech Cię ręka boska broni i wszyscy święci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Bartosh napisał:

@Grendziu tylko żeby Ci nie przyszło do głowy zabierać jutro mój nowiutki, czyściutki, suchutki i nie połamany fotelik ? niech Cię ręka boska broni i wszyscy święci!!!

Hmmm, to jest ten co do wody mi wpadł wczoraj nad Czarnym, jak byłem, pomiędzy szczeliny na moim pomoście? :221_see_no_evil: No to jakby to powiedzieć, był suchutki i czyściutki i ni ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Hmmm, to jest ten co do wody mi wpadł wczoraj nad Czarnym, jak byłem, pomiędzy szczeliny na moim pomoście? :221_see_no_evil: No to jakby to powiedzieć, był suchutki i czyściutki i ni ma.....

Ty się ze mną nie drocz, bo ja baaaardzo łagodny jestem ale tylko do pewnego momentu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Bartosh napisał:

Ty się ze mną nie drocz, bo ja baaaardzo łagodny jestem ale tylko do pewnego momentu ???

No tak, uprawnienia do s... muszę odebrać bo zaś wszystko zniknie :221_see_no_evil:

Spójrz na wiatr, wieje w Waszą stronę pomostu, kto wie może zdryfował i znajdziesz go u siebie pod mostkiem:mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

No tak, uprawnienia do s... muszę odebrać bo zaś wszystko zniknie :221_see_no_evil:

Spójrz na wiatr, wieje w Waszą stronę pomostu, kto wie może zdryfował i znajdziesz go u siebie pod mostkiem:mauvaisepeche:

Oj oj oj.... coś czuję,  że to nie będzie łatwy sezon z takim ewenementem po swojej lewicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...