Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.04.2017 o 19:05, jazzriba napisał:

Byłem, zobaczyłem... I przegrałem :) woda fajna. Urozmaicony brzeg, trochę brakuje leśnego krajobrazu, ale nie można mieć wszystkiego :) Czuję się oszukany, bo ryby biorą tylko jak dzwoni Grendziu. :) a, że zadzwonił tylko raz to i tylko jedna ryba. Skusiła się na tego nowego żółtego Ringersa.

Myślę, że spokojnie można było zlowic więcej mając robaki. Ja łowiłem grubo 3mm pelletem coppensa i 3mm DB zielony. Nęciłem procą pelletem 8mm.

cc4b9dfab8a9a44b6958f27c8bc007b7.jpg
6fb1f88ca8691d97a8448577c0d53b86.jpg


Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Troszkę za grubo moim zdaniem nęcone jak na tą porę. Ale co łowisko to też inaczej. U was to jeszcze nie byłem i nie znam kompletne wody a zawody już co raz bliżej. Szkoda że mam troszkę daleko i nie wiem czy wyrobię choć jeden trening przed zawodami. Pozdrawiam i zapraszam do grupy na Facebooku Zachodniopomorski Feeder 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 godziny temu, Zachodniopomorski Feeder napisał:

Troszkę za grubo moim zdaniem nęcone jak na tą porę. Ale co łowisko to też inaczej. U was to jeszcze nie byłem i nie znam kompletne wody a zawody już co raz bliżej. Szkoda że mam troszkę daleko i nie wiem czy wyrobię choć jeden trening przed zawodami. Pozdrawiam i zapraszam do grupy na Facebooku Zachodniopomorski Feeder 

Zgadzam się w całej rozciągłości. Wyszedłem z założenia, że ryby ruszą na wielkie żarcie w taki piękny dzień :) Ja też jeszcze jeden raz się wybiorę. 7 maja byłby dobrym terminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podsumowanie weekendu na Ługach, to około 20 karpi, średnia na poziomie 5kg plus, okonie, karasie, oraz szczupak i sandacz jako przyłôw:$ Rekordzista z Piły, trenował przed zawodami, miał 11 karpi na method feeder.

 

 

IMG_20170409_162241.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...