Skocz do zawartości

Sygnalizatory brań z centralką Monster Fishing


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ponieważ dziś się skusiłem za "pół darmo" na zmianę sygnalizatorów, to oddam w dobre ręce 2 sygnalizatory (mam trzy, jeden zachowuję dla siebie jako rezerwowy) plus centralkę - używane 3 lata, działały nawet w deszczu, wbrew różnym opiniom w necie, nigdy mnie nie zawiodły. 

Jeśli etui nie będzie mi pasowało pod nowe sygnalizatory, to oddam je także...

Przy jednym jest brak tylnej klapki, tam gdzie montuję się baterię, "ućkła" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dziś się skusiłem za "pół darmo" na zmianę sygnalizatorów, to oddam w dobre ręce 2 sygnalizatory (mam trzy, jeden zachowuję dla siebie jako rezerwowy) plus centralkę - używane 3 lata, działały nawet w deszczu, wbrew różnym opiniom w necie, nigdy mnie nie zawiodły. 

Jeśli etui nie będzie mi pasowało pod nowe sygnalizatory, to oddam je także...

Przy jednym jest brak tylnej klapki, tam gdzie montuję się baterię, "ućkła"

A jakieś zdjęcia masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do linku @suwi nie wiem, nie znam tej firmy. Przy zakupie moich sygnalizatorów (z likwidacji sklepu) dowiedziałem się jakie są marże na nich...

Nie wiem jak się teraz zachować, czy @Elvis jest pierwszy, bo odpisał jako pierwszy, czy @cygan786 je zechciał, czy Ty @suwi...

We wtorek lub środę mogę je wysłać, jak dostane swoje i jak nie będzie dobre etui to wysyłam całość jakby co.

Proszę o jakąś konkretną deklarację:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie przez to, że ja jestem sprawcą zamieszania, to muszę przyjąć całość na swoje barki. Idę w tym przypadku drogą pierwszeństwa wpisu, czyli kolega Daniel otrzymuję od mnie ten zestaw. 

Przepraszam, za zamieszanie, następnym razem (jeśli nastąpi :P), doprecyzuję ogłoszenie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...