Skocz do zawartości

Uniwersalna spinningowa skrzynia wędkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Godzinę temu, christhof70 napisał(a):

kupiłem 3 lata temu. nigdy nie użyłem i oddałem potrzebującym za 4 piwa. miałem wizję i spaliła się😁

Ale które 1 czy 2, bo ja wizję miałem na przyborniki, że jeden do sandaczy, drugi na szczupaki, a trzecie na oksy, niestety w planach wyszła 💩 i najlepiej mieć wszystko w jednym, stąd myślę o zakupie jednego większego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał(a):

Ale które 1 czy 2, bo ja wizję miałem na przyborniki, że jeden do sandaczy, drugi na szczupaki, a trzecie na oksy, niestety w planach wyszła 💩 i najlepiej mieć wszystko w jednym, stąd myślę o zakupie jednego większego....

ja już żadnego, bo to praktyczne tylko przy wędrówkach po małych rzeczkach, jednym kijku i dwóch pudełkach. zawsze wolałem kamizelkę. jakoś Ciebie nie widzę wędrującego po krzakach albo brodząc😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, christhof70 napisał(a):

ja już żadnego, bo to praktyczne tylko przy wędrówkach po małych rzeczkach, jednym kijku i dwóch pudełkach. zawsze wolałem kamizelkę. jakoś Ciebie nie widzę wędrującego po krzakach albo brodząc😁

Na Odrzańskie sandacze 😉😉😉 też się nie widzę, nienawidzę komarów i robactwa, które mnie uwielbiają, stąd tylko łódka 💪💪💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Na Odrzańskie sandacze 😉😉😉 też się nie widzę, nienawidzę komarów i robactwa, które mnie uwielbiają, stąd tylko łódka 💪💪💪

no jak pudełka będziesz miał z tyłu to zrównoważą trochę bemben😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przyszła, sama w sobie jest dość ciężka, ale na szybkie łowienie na Nienawiszcz powinna dać radę 😉😉😉

Gdybym macał na żywo, raczej bym nie kupił, no ale dam jej jeszcze szansę 🤟🤟🤟

PXL_20231106_153722800.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Przyszła, sama w sobie jest dość ciężka, ale na szybkie łowienie na Nienawiszcz powinna dać radę 😉😉😉

Gdybym macał na żywo, raczej bym nie kupił, no ale dam jej jeszcze szansę 🤟🤟🤟

PXL_20231106_153722800.jpg

ładna i zgrabna. bym "bzyknął😁

Edytowane przez christhof70
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W sumie ogarnięte, tak se myślę, że na szybki spinn z Nienawiszcza da radę 💪💪💪 jak coś się zużyje to będę dokładać.

 

PXL_20231107_151352577.jpg

PXL_20231107_151407491.jpg

PXL_20231107_151428071.jpg

PXL_20231107_151440274.jpg

PXL_20231107_151516118.jpg

PXL_20231107_152437986.jpg

PXL_20231107_152503392.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, ArekH napisał(a):

Kurde, jestem w szoku. Nie zepsułeś ani nie zgubiłeś jeszcze noża ode mnie. Szacun. 👍

Bo jak szczery prezent to szanuję i dbam najlepiej jak umiem :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...