Skocz do zawartości

Co myślicie o tej Odrzańskiej główce


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed sezonem postanowiłem trochę czasu poświęcić  na szukaniu główki i wytypowałem sobie jedną na której będę chciał spędzić trochę nocek oczywiśćie jak to na Odrze zawsze , może być zajęta więc starałem się jakąś dziką  na której nie było śladu ludzi :D ... Główka jest bardzo długa  po obu stronach nie ma innych główek w granicy kilku km co dziwne w  woj ,lubuskim od strony napływu niestety jest ściana i dość szybki nurt zaś od drugiej strony ładne zakole ... Głębokośći nie znam .

 

A przedstawia się to mnie więcej tak  ...

 

Co myślicie oczywiście wszystko wyjdzie w praniu , ale  ... Zawsze dobrze posłuchać ...

glowka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki jest układ prądów przy główce,jeśli ją tak można nazwać i czy w ogóle jakieś są. Bo możliwe że to zastoisko i będzie tam płytko. Jakoś nie bez powodu nikt jej nie okupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To, że nikt nie łowi, nie znaczy że ryb nie ma, może coś tam w niej jest, ale trudno z rysunku doradzić mimo wszystko, może jakiś krótki filmik lub zdjęcia?

Najlepszym rozwiązaniem byłby być tam na miejscu i ogarnąć temat. Myślę, że @ArekH i @stas1 daliby radę podpowiedzieć więcej i dobrać odpowiednią strategię co do łowiska :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak na lubuskie to dziwne miejce z tego opisu wnioskuje ze jest to sciana i jakis mały dopływ do Odry albo byl doplyw , siadałbym na szczycie i łowił z nurtem i w nurcie :-D

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bo możliwe że to zastoisko i będzie tam płytko. Jakoś nie bez powodu nikt jej nie okupuje.

Właśnie bardzo prawdopodobne cenna uwaga ... Zaryzykuje zobaczymy .

 

 

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...