Skocz do zawartości

Zalew Sulejowski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolejna duża woda, która chce odwiedzić jak najszybciej, tym razem aby się przygotować pod zawody docelowo.

@Bubukiedy tam pływamy?

Trochę informacji z sieci:

Jezioro Sulejowskie (Zbiornik Sulejowski, pot. Zalew Sulejowski) – sztucznie utworzony zbiornik wodny o powierzchni 27 km² położony w województwie łódzkim.

Doniesienia o infrastukturze:
https://dzienniklodzki.pl/tak-zmieniaja-sie-tereny-nad-zalewem-sulejowskim-trwa-rewitalizacja-plaz-i-mola-w-smardzewicach/ar/c7-17198593

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
46 minut temu, Bubu napisał(a):

No w rym roku raczej nie ale w przyszłym sezonie czemu nie. 

W czerwcu chyba będę mieć zawody z chęcią bym poplywal z dwa dni za tydzień i poznał wodę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Administrator

@Bubu No i nie dojechałem na trening, masz tam jakieś znajomości co mogliby podpowiedzieć co i jak. Ja będę w czwartek bodajże  19tgo i 20tgo w piątek pływać po zbiorniku, ale totalnie nic o wodzie nie wiem.

Zdjęcia kolegi, @christhof70 pomóż mi pliss rozszyfrować wodę, bo na Zbąszynie wirtualnie się dało ???

 

Za niecałe dwa tygodnie jadę walczyć o utrzymanie,w minionym weekendzie odbyły się zawody, które nie dały ryb, co spowodowało zamieszanie organizacyjne wczoraj. Najpierw na 11 dni przed zawodami odwołano zawody i przełożono termin, a potem w tym terminie chciano zrobić zawody gdzie na Suwałkach - dla mnie w sumie obojętnie, bo i tu i tu nie byłem. No ale dla tych którzy może kilka razy trenowali na tym zbiorniku robiąc setki km oraz opłacili noclegi to już są mega koszty.

Na początku dnia gdy podano informacje o odwołaniu zawodów zastanawiałem się nad głównym powodem, czy nie doszło do katastrofy ekologicznej, jakieś może przyduchy czy czegoś tam jeszcze jak np już o tej porze mógłby wyskoczyć deficyt tlenowy, jak się okazało powód główny to brak ryb podczas zawodów, dla mnie organizacyjnie jest to już totalna porażka... Po ankiecie i głosowaniu przez zawodników oraz ostrej krytyce, przywrócono termin oraz zawody na zalewie sulejowskim. Szkoda, że ze względów osobistych nie miałem czasu tam choć raz pojechać wcześniej.

 

received_1754924184915218.jpeg

received_2781411775353326.jpeg

received_1811914985950436.jpeg

received_465703159282901.jpeg

received_3696707280609634.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał(a):

masz

Niestety. 

Ja znam tylko z brzegu i to tylko z niewielkiej okolicy, gdzie jeździłem. 

Jedyna osoba która jest jako tako tam opływana którą znam to mięsiarz pierwszej wody, który głównie łowi na trupa w nocy. Spinningista z niego żodyn. 

Ja się jeszcze tam łajbą nie wybrałem i nadal jakoś mam daleko do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...