Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ArekH napisał:

Najważniejsze jest to, że wróciła Mi chęć do rybaczki. Załatwiam papiery i tablice i rzucam się nadrabiać zaległości. :D:icon_arrow1:

Ładna ta rybaczka? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A u mnie magiczne 99999 km pierdykneło:icon_arrow1:fajnie mi z nią, ale co do terenówek to nie mam ręki...

IMG_20180529_175445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Auto już jest wsiowskie. ;)

Nie narzekaj. Zawsze mógłbyś mieć obornik w rejestracji, jak @Grendziu :D 

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Podbijam. Decyzja zapadła. Trzy auta to za dużo w rodzinie. Sprzedaję outtlander i skodę i kupuję w to miejsce jedno.

Budzet to 20/30 to maks( zalezy od wakacji, jak nid pojade to wiecej). Auto musi mi slużyć  jako dojazd do pracy min. 37 km w jedna strone codziennie oraz w nieruchmosciach jak i na ryby do łódki też... W gre wchodzi sprowadzenie np z Belgii.

Moje typy to: Subaru - jaki model..., Rav4, Kuga - nie wiem, Mecedes GLK, coś jeszcze polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grendziu napisał:

Moje typy to: Subaru - jaki model..., Rav4, Kuga - nie wiem, Mecedes GLK, coś jeszcze polecicie?

Ładna Niva, za tą cenę będziesz miał prawie nówkę :D:P.

 

Tak serio to weź pod uwagę Nissana X-Traila, 3 moich znajomych tym jeździ i sobie bardzo chwalą, no i w porównaniu do modeli, które podałeś będzie nowszy rocznikiem, zobacz poniżej przykładową ofertę, poniżej 30 tysi znajdziesz auto z końca uprzedniej dekady a Subaru czy inne z tego samego okresu będą sporo droższe :champagne-2010:

 https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-x-trail-nissan-x-trail-t31-salon-polska-godny-polecenia-ID6AGQaY.html

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Duster jest godny uwagi. Dużo lepszy wygląd, zwłaszcza w środku. Rewelacyjna cena.

Tylko czas oczekiwania - pół roku, i auta z LPG wejdą do oferty dopiero od września (czyli realny termin odbioru pewnie na święta).

Oczywiście pewnie część z Was, powie: "Pojebawszy? Nie będę Dacią jeździł, bo jeszcze ktoś zobaczy i będzie wstyd."  No, ale jak ktoś woli 5-7 letnią Rav4 od nowego auta na gwarancji, to jego wybór :) Mechanicy zacierają ręce :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle, byś uważał z dieslami. Dwumasy, DPF-y i inne tego typu koszmarne koszty. Żebyś się nie wpieprzył jak Ja z Toyotą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...