Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Grendziu napisał:

@Dominik eskorta w gazie zajechałem na polach podczas pomiarów, Pajero żarł jak świnka gazu, ale w sumie trza było regulować i ok, Outtlader jest z BRC i niby ok, ale non sto trzeba tankować. Diesla zaleję do pełna i mam spokój na jakiś czas i uwielbiam ten głos.

No to sam widzisz, że dobry gaz nie jest zły :) Z tą częstotliwością tankowania, to jest prawda. Jeśli to jest problem, to rzeczywiście diesel bije LPG na głowę.

Jeśli chodzi o odgłos diesla, to delikatnie rzecz ujmując jesteś w mniejszości :) 

PS Żeby nie było, to sam tera jeżdżę dieslem, ale w silniku sprzed DPF, dwumasów i innych takich. Auto już swoje przejechało i powoli dojrzewa we mnie myśl, że czas na nowy. Właśnie z LPG :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma silników których nie da się zagazować, ale weź znajdź fachowca który to zrobi odpowiednio. Ja swoje Mondeo zagazowałem i jestem zadowolony, chociaż piszą że te silniki się nie gazuje bo gniazda wypala. Jak magik nie potrafi wystroić instalacji to wypala. W Warszawie tylko jednemu warsztatowi zdecydowałem się powierzyć auto, chciałem jechać do Mławy, ale daleko z serwisowaniem trochę, tam jest prawdziwy magik od ciężkich instalacji gazowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie jechałem autem testowym E-Golf - zajebi... na maksa. Co za moc. Czym szybciej wprowadzi się takie rozwiązania tym lepiej dla nas. Szkoda, tylko ta cena... Gdyby o połowę mniej to dziś już bym pisał wniosek o..  :P 

https://autokult.pl/25598,volkswagen-e-golf-test-opinia-spalanie-cena,all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Miałem w głowie gotowy wpis...że jak @Grzes77 umie w małym aucie to ja też... nie kupiłem. Straciłem kase na ekspertyzę całą sobotę aby dowiedzieć  się na miejscu że auto... brak słów.  Teraz podoba mi się auto z Pionek... Tylko jak to sprawdzić aby nie jechać na pusto tyle km.?

 

Panowie @elvis @cygan786@Grzes77 z chęcią Was odwiedzę tylko musiałbym być pewien że auto jest ok? bo to za dużo km aby jechać na pusto i w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

Niestety w kwestii motoryzacji nie pomogę za dużo.
Może Grześ pomoże, ma teraz urlop i zna się na rzeczy.

Z tym znaniem się na rzeczy, to bez przesady :champagne-2010:

Moim zdaniem najlepiej gdyby auto obejrzał mechanik, jeśli teść @suwi-ego da radę obejrzeć auto, to będzie chyba najlepsze rozwiązanie, jak nie to podjedziemy któregoś dnia we trzech (Ja, @cygan786, @elvis) i obejrzymy, żeby potem winy na jednego nie zrzucić :champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Z tym znaniem się na rzeczy, to bez przesady :champagne-2010:

Moim zdaniem najlepiej gdyby auto obejrzał mechanik, jeśli teść @suwi-ego da radę obejrzeć auto, to będzie chyba najlepsze rozwiązanie, jak nie to podjedziemy któregoś dnia we trzech (Ja, @cygan786, @elvis) i obejrzymy, żeby potem winy na jednego nie zrzucić :champagne-2010:

Wpadniecie we 3 to za darmo odda :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...