Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
16 minut temu, elvis napisał:

Na waciki może i kiedy, ale chociaż raz zatankujesz do pełna emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wczoraj był pełny, dziś już pustawo jakoś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sołtys stan napisał:

bo same wtryskiwacze np drogie nie są,ale ich wymiana z racji trudnego dostępu już tak

Mój podwykonawca jeździ Subaru. Na moje nieszczęście, bo jak mu się psuje, to on ma auto w warsztacie na wiele dni, a ja opóźnienia w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, MrProper napisał:

@Grendziu trzeba było sobie kupić coś takiego. Na twój brak czasu najlepsze rozwiązanie ?

C1C8C21E-CF88-4792-88B0-5D64499A8918.jpeg.9060b48d5cc0358e521053e9aa4f60a3.jpeg80EC1B2E-14A6-4A72-A44D-D4AEDA77DCA4.jpeg.f1c94bafc1a00e8dd75d6db23a3f8a19.jpeg

Jutro jak ktoś mnie obudzi to uduszę, chyba, że ktoś będzie chciał takim autem obdarować fundację, najlepiej bezdomny?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Jutro jak ktoś mnie obudzi to uduszę, chyba, że ktoś będzie chciał takim autem obdarować fundację, najlepiej bezdomny?

W tam od razu dwa do tego jakiegoś maybaha

Jeden do szybkiego przemieszczania drugi do Reprezentowania ?

Ty dobry człowiek jesteś - masz małe wymagania ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, MrProper napisał:

W tam od razu dwa do tego jakiegoś maybaha

Jeden do szybkiego przemieszczania drugi do Reprezentowania ?

Ty dobry człowiek jesteś - masz małe wymagania ?

No i nikt nie przyjechał, a ja prawie  jak... (oby nigdy jak oni) ślubu też nie mam?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W Święta wjechał mi facet na parkingu w drzwi auta. Czeka mnie więc naprawa blacharska, która pewnie rozszerzy się też o inne zarysowania. A jak auto zrobione, odpicowane będzie, to czas do żyda, bo nowy rozrząd, pompa wody i regeneracja tylnej belki już za rogiem czeka. Dobrze więc, że wjechał, bo ruszyłem w końcu dupsko ws. auta. Choć w zasadzie nic ciekawego nie będzie. Duster 1,6 LPG. Podoba mi się bardzo, a cena? Jak za Dacię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...