Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właśnie na etapie poszukiwań auta nie tylko na ryby, ale żeby na wypady wędkarskie też byl dobry. Jak wiecie rodzina sie powiększyła to i miejsce na wózek i pozostałe klamoty potrzebne. Ogólnie interesuje mnie SUV. Mam kilka na oku, Jeep Grand Cherokee, BMW X5 oraz Volvo XC90. Każdy z nich ma swoje zalety, ekonomia , funkcjonalność, wygląd. Gdzie znaleźć złoty środek? Serce mówi X5 , rozum XC90, Jeep ? Mieszane uczucia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, cygan786 napisał:

Jestem właśnie na etapie poszukiwań auta nie tylko na ryby, ale żeby na wypady wędkarskie też byl dobry. Jak wiecie rodzina sie powiększyła to i miejsce na wózek i pozostałe klamoty potrzebne. Ogólnie interesuje mnie SUV. Mam kilka na oku, Jeep Grand Cherokee, BMW X5 oraz Volvo XC90. Każdy z nich ma swoje zalety, ekonomia , funkcjonalność, wygląd. Gdzie znaleźć złoty środek? Serce mówi X5 , rozum XC90, Jeep ? Mieszane uczucia.

X3 nie styknie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 nie styknie? 
X3 jest najmniejszy z tych aut. Na plus tylko bagażnik(480l) o 15l większy od X5. Spalanie ON bardzo podobne przy silniku 3.0d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cygan786 może bus, a nie suv. Nie wiem ile gratów zabierasz, ale ja muszę łączyć wyjazdy w rodzinno-wędkarskie i w suva może być ciężko się zabrać.

Testowałem osobiscie przez 6 lat na Chrysler Grang Voyager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=42]cygan786[/mention] może bus, a nie suv. Nie wiem ile gratów zabierasz, ale ja muszę łączyć wyjazdy w rodzinno-wędkarskie i w suva może być ciężko się zabrać.
Testowałem osobiscie przez 6 lat na Chrysler Grang Voyager.
Ten temat już przerabialem. Miałem Dodge grand caravana. Pakowne na Maxa. Jadąc na urlop zapakowane bagaże ,sprzęt wędkarski i dwa rowery, a miejsca jeszcze było w opór. Na minus motor 3.3 V6 i blacha na której ruda tańczyła jak szalona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przemawia Volvo, z tych co wymieniłeś. 
Do mnie też, zważywszy na fakt ze sa 7 osobowe. 2 dodatkowe fotele chowane w bagażniku. Dobre opinie użytkowników i mala awaryjność.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...