Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ich nie polecam B|

3.3 zimą doprowadza do płaczu na stacji paliw.

Teraz mam 2.2 diesla w Fordzie, średnio 9.5 l w cyklu mieszanym. Idzie przeżyć, a miejsca bez porównania więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, suwi napisał:

Kupić ci gruszke

I jak w końcu wyszło Łukaszu? Dotarłeś na te ryby? Czy wyszło na moje? ;) Po balandze, z zasady plany biorą w łeb i wstać się nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

I jak w końcu wyszło Łukaszu? Dotarłeś na te ryby? Czy wyszło na moje? ;) Po balandze, z zasady plany biorą w łeb i wstać się nie chce. 

Wstałem o 5 z przyzwyczajenia spakowalemn sie kawa w termos rower między nogi ale na miejscu odpuściłem Mróz  to nic ciepło bylem ubrany  ale ten wiatr ? Nawet sie nie rozpakowalem zapalilem  i wrocilem do domu wypić kawę zanim wystygnie Więc wyszło na Twoje Można powiedzieć, że położyłem ta twoja gruszka przez szyba ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem o 5 z przyzwyczajenia spakowalemn sie kawa w termos rower między nogi ale na miejscu odpuściłem Mróz  to nic ciepło bylem ubrany  ale ten wiatr Nawet sie nie rozpakowalem zapalilem  i wrocilem do domu wypić kawę zanim wystygnie Więc wyszło na Twoje Można powiedzieć, że położyłem ta twoja gruszka przez szyba

A idz Pan. Pojechać i nie połowić to tak jak polać i nie wypić. W zimnej wodzie pływa a mrozek delikatny wystraszył.  

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cygan786 napisał:

A idz Pan. Pojechać i nie połowić to tak jak polać i nie wypić. W zimnej wodzie pływa a mrozek delikatny wystraszył.  

 

 

Jak nie musiał bym płacić to posiedział bym ze 2 h a tak szkoda mi było płacić aby zaraz wracać 

Edytowane przez suwi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, suwi napisał:

Jak nie musiał bym płacić to posiedział bym ze 2 h a tak szkoda mi było płacić aby zaraz wracać 

Skoro łowisko płatne, po co było się zrywać tak wcześnie. Mogłeś ok 9 wyskoczyć. Zimną noc zapowiadali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łowisku bylem o 8 bo tak otwierają wstałem rano bo co dzień tak wstaje ? Rowerem poradziłem duchowy przewialo no i wiem że jestem wstanie spakować się na tyle aby rower wystarczył jako transport ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator

U mnie bardzo dużo się dzieje ostatnio i w życiu i w wędkarstwiw i w pracy i wszędzie, więc czas na zmiany, sprzątam. 

1. Dzisiaj pod młotek pójdzie BMW 116d -  jedyne auto, na które nigdy nie powiem złego słowa. 

2. W następnym tygodniu Subaru i łódka. 

Sprzedaje bez presji, na porządki daje sobie czas pół roku. 

W to miejsce kupuje albo wymarzoną BMW X3 - od zawsze chciałem, lub znowu poczeka na zmiany, bo drugie auto jakie oglądam wśród ofert to Audi Allroad, ważne aby były i dieslu i w automacie i jak najwięcej KM. 

Jedno auto uniwersalne do pracy i pod łódkę. 

Nie mam budżetu max ani minimum, auto musi być zadbane, może być nawet 15 lotnie jak i 5cio latka też rozważę. Byle nie wtopić, bo moje oba auta są sprawdzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...