Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, Linek727 napisał:

A nie lepiej Ci dorobić kategorię do prawka? Taniej, szybciej i w DHL-u zatrudnią, jak pierdolnie ta bańka finansowa.?

Lubię zmiany w autach i... ???

Cale życie marzylem o X3 i pewnie nie będe Jej mial???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Lubię zmiany w autach i... ???

Cale życie marzylem o X3 i pewnie nie będe Jej mial???

Ja bym Ci napisał o swoich marzeniach, ale jakby przeczytała to moja żona...

PS. Nigdy nie pisz i nie mów, że nie możesz i nie będziesz miał. Prawie wszystko jest do ogarnięcia. Ale potem to nie cieszy. Bo np. ja, choć biedny dla wielu, ale też dla niektórych - szczebel wyżej, uwielbiam te 2 kawałeczki.

Zawodowo:

Prywatnie:

A w realu to się czuję jak bohaterka tej pieśni:

PS 2. Auta są jak pralki. W końcu się sp... ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Generalnie załamany jest po tej sarnie, dzisiaj byłem u mechanika, kazał mi kupić części, dramat. Myślę znowu o czymś co chciałem zrobić kiedyś, jedno auto na ryby i do pracy. Na tą chwilę zbieram zaskurniaki na remont, a nie wiem jak będę wyglądać z finansami za pół roku, bo idzie kryzys totalny???

Moje typy  na tą chwilę to wiecznie wymarzone BMW X3, Subaru Outback i Volvo XC70 d5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grendziu napisał:

dzisiaj byłem u mechanika, kazał mi kupić części, dramat.

Tego nie rozumiem. Co ty masz za mechanika. Niech sam kupuje części i w razie gdy nie pasują ma ułatwione zadanie u swoich sprzedawców z ich zwrotem lub wymianą, a nie byś Ty się szarpał i jeździł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, ArekH napisał:

Tego nie rozumiem. Co ty masz za mechanika. Niech sam kupuje części i w razie gdy nie pasują ma ułatwione zadanie u swoich sprzedawców z ich zwrotem lub wymianą, a nie byś Ty się szarpał i jeździł. 

A ja uważam i większość osób, które go zna że jest mistrzem świata. Zawołał mnie po to, aby pokazać, które części są pierdalniete na maksa, które czujniki za np 3tys do odratowania itd itp. pół Europy ma u niego auta, okres oczekiwania pół roku minimum, wcisnął mnie w kolejkę dlatego, że mój ojciec mu instalował bramy garażowe ponad 30lat temu i wiem, że mnie nigdy nie oszuka. Oni nie mają czasu na szukanie części, a ja nie mam czasu czekać pół roku i oddawać auto do innego, które połowę dobrych części może rozsprzedac  lewo na giełdzie. Układ bardzo dobry, który trwa od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

A ja uważam i większość osób, które go zna że jest mistrzem świata.

Nie twierdzę że się nie zna, tylko czemu nie zamawia części sam. 

 

10 minut temu, Grendziu napisał:

pół Europy ma u niego auta,

Weź zgaś lampkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał:

30lat temu i wiem, że mnie nigdy nie oszuka

30 lat temu to rowerem jeździłeś Darecki. Przestań robić sobie jaja, a z siebie staruszka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

30 lat temu to rowerem jeździłeś Darecki. Przestań robić sobie jaja, a z siebie staruszka. 

Ojciec robił nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, ArekH napisał:

30 lat temu to rowerem jeździłeś Darecki. Przestań robić sobie jaja, a z siebie staruszka. 

We wrześniu będzie 28lat jak mam prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...