Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz salonowe z zerowym przebiegiem to polecam Dacia Duster, jak szukasz dobrej fury pod przyczepę i żeby się nie zakopać szukaj terenówki z blokada mostów gdzie zawsze masz napęd 4x4. Byle nie na pneumatycznym zawieszeniu. Warta uwagi jest Toyota Land Cruiser. Swoje Volvo XC90 z 06r mam od 3 lat , możemy się sprawdzić z X3, wątpię byś dał radę. Od X3 wolałbym Audi Q5 , Q7. BMW ma za to dobre silniki, ale tylko R6 czy to w Pb czy w ON. Idealnego auta nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, cygan786 napisał(a):

Jak chcesz salonowe z zerowym przebiegiem to polecam Dacia Duster, jak szukasz dobrej fury pod przyczepę i żeby się nie zakopać szukaj terenówki z blokada mostów gdzie zawsze masz napęd 4x4. Byle nie na pneumatycznym zawieszeniu. Warta uwagi jest Toyota Land Cruiser. Swoje Volvo XC90 z 06r mam od 3 lat , możemy się sprawdzić z X3, wątpię byś dał radę. Od X3 wolałbym Audi Q5 , Q7. BMW ma za to dobre silniki, ale tylko R6 czy to w Pb czy w ON. Idealnego auta nie ma.

X3 ma to do siebie, że też nie pali nie wiadomo ile. Na pewno nie chce Dacia 😉, Volvo jedno mam XC70, kiedyś miałem i nie pasują mi one. O Audi myślałem jak i o Saharze, ale ten ostatni mnie zje z tankowaniem 😉

Po prostu uwielbiam BMW nawet z jego wadami. Mercedes, którego mam , mimo, że działa bez zarzutu jest dla mnie 💩💩💩

Najprawdopodobniej zostanę z F-pace, bo na inne po zamianie mnie nie stać lub nic nie będę zmieniał 🫤🫤🫤 w ten weekend decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, mav3rick napisał(a):

To jaka realna cena wg Ciebie?

Cena w F-pace jest ok, tylko gdyby przebieg był 100 byłoby git bo ja w dwa lata zrobię 60tys i nikomu nigdy tego nie sprzedam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w F-pace jest ok, tylko gdyby przebieg był 100 byłoby git bo ja w dwa lata zrobię 60tys i nikomu nigdy tego nie sprzedam 
Czyli cena adekwatna do przebiegu, z niższym to pewnie będzie trzeba więcej siana położyć. Tylko jak ktoś normalnie używa to ciężko o niższy przebieg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, mav3rick napisał(a):
4 godziny temu, Grendziu napisał(a):
Cena w F-pace jest ok, tylko gdyby przebieg był 100 byłoby git bo ja w dwa lata zrobię 60tys i nikomu nigdy tego nie sprzedam 

Czyli cena adekwatna do przebiegu, z niższym to pewnie będzie trzeba więcej siana położyć. Tylko jak ktoś normalnie używa to ciężko o niższy przebieg.

No właśnie są, ale tylko ten chce się zamienić 💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, mav3rick napisał(a):
4 godziny temu, Grendziu napisał(a):
Cena w F-pace jest ok, tylko gdyby przebieg był 100 byłoby git bo ja w dwa lata zrobię 60tys i nikomu nigdy tego nie sprzedam 

Czyli cena adekwatna do przebiegu, z niższym to pewnie będzie trzeba więcej siana położyć. Tylko jak ktoś normalnie używa to ciężko o niższy przebieg.

No właśnie są, ale tylko ten chce się zamienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał(a):

No właśnie są, ale tylko ten chce się zamienić 

Wybierz ten gdzie są tańsze naprawy.

Życie pokazało, że tego naprawdę potrzebujesz 😝

 💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sytyacja wygłąda na tą chwilę tak, zrobiłem ze 150 zaczepek zamiany, 4 razy negocjacje się przerwały i na tym stop. Ponieważ nie mam presji i prawdopodobnie przez stan KM F-Pace nie pojadę, to najprawdopodobniej pod mlotek oprócz Mercedesa poójdzie Volvo XC70 co się pierwsze sprzeda, to dołożę trochę PLN i kupię X# czy to nowsze na wszystko czy starsze pod ryby. W poniedziałek koniec zabawy w szukanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

No cóż, stało się, jak to ja w nocy i zakupy.

Wczoraj najpierw sprzedałem GLA na rezerwacji a około północy zarezerwowałem auto, przez które wystawiłem swój pojazd. Uwaga chciałem się wycofać przez przebieg i s-drive, ale zmęczenie szukaniem czegoś optymalnego oraz zaufanie do Sprzedajacsgo wzieła górę 

Czy to będzie pojazd na ryby? Raczej nie, ale tam gdzie slip Profi o długie podróże raczej tak.

Właściciel tak opisuje auto:

 

."..Sprzedam bardzo ładne BMW X3 2.0 diesel.

Samochod zostal wyprodukowany w 2020r. i zakupiony w polowie roku w polskim salonie BMW. Auto od poczatku aż do dzisiaj serwisowane tylko i wyłącznie w ASO BMW, na potwierdzenie czego posiadam stosowne faktury - ostatni serwis październik 2023 ok. 500km. temu.

Aktualny przebieg samochodu to ok. 83tys. km. i gwarantuje jego autentyczność (auto jest w ciągłym użytkowaniu i przebieg nieznacznie rośnie). Auto nie wymaga absolutnie żadnego wkładu. Kupujący może od razu cieszyć się jego użtkowaniem.

BMW w wersji M sport (M pakiet) zewnętrzny i wewnętrzny oraz dodatkowo tzw. shadow line czyli bez żadnych chromow (atrapa chlodnicy, ramki szyb - fabrycznie czarne). Całości dopełniają piękne 20sto calowe felgi z niemalże nowymi oponami. 

Auto w bogatej wersji wyposażenia. Poza standardem dostępnym w BMW X3 posiada między innymi:
- lampy BMW led,
- BMW live cocpit professional (wszystkie wyświetlacze elektroniczne),
- największa dostepna w tym modelu navigacja z Apple Carplay,
- automatyczna skrzynia biegów z łopatkami kierownicy,
- skórzana tapicerka,
- podgrzewane fotele przednie,
- całe wnętrze czarne - łącznie z podsufitką i panelami słupków,
- tempomat,
- trójstrefowy climatronic,
- kamera cofania wysokiej rozdzielczosci,
- kierownica i kilka dodatków wnętrza M sport,
- powiększony zbiornik paliwa,
- system rzeczywistej kontroli cieśnienia w kolach TPMS,
- zmienny sportowy układ kierowniczy,
- funkcja dostępu komfortowego Keyless,
- elektryczna klapa bagażnika z funkcją otwierania poprzez zbliżenie stopy do zderzaka tylnego,
- szyby zapewniające komfort akustyczny,
- lysterka automatycznie przyciemniające,
- oświetlenie wnętrza ambiente,
- system wspomagania parkowania,
- rozbudowany system audio HiFi,
- system aktywnej ochrony pieszych,
- asystent martwego pola,

Auto w stanie bardzo dobrym - praktycznie jak nowe z udokumentowanym pochodzeniem i historią.

Cena oczywiście podlega negocjacji, ale w chwili oględzin samochodu na miejscu.

Gwarantuje, że jeżeli przyjedziesz obejrzeć ten samochód to sie nie zawiedziesz jak w wielu innych przypadkach.

Możliwa zamiana na inne ciekawe auto z moją dopłatą (Porsche Macan, Panamera, Cayenne i inne).

Polecam serdecznie i zapraszam do kontaktu."

Całe życie marzyłem o X3 to i może będzie mi dane jeździć X3. Znudziło mi się ciągle zmienianie modeli aut. Jak Bozia da, to może za jakiś czas wymienię XC70 na BMWX3 starszy model x-drive na 3.0 diesel.

 

Screenshot_20240204-031654.png

IMG-20240204-WA0000.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aut. Uważajcie teraz z dieslem. Nie wiem czy już nie w tym roku wejdzie podwyżka opłat za przeglądy, ale też wymóg posiada przez SKP urządzeń do pomiaru spalin z ropniaków, które potrafią wykryć brak lub zły stan techniczny filtra FAP. Osobiście do diesla nie zamierzam wracać. Benzyna może ma mniejszego kopa, trochę więcej pali, ale jest tańsza w remontach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...