Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ArekH napisał(a):

 Osobiście do diesla nie zamierzam wracać. Benzyna może ma mniejszego kopa, trochę więcej pali, ale jest tańsza w remontach. 

Dokładnie tak, ja też pozbyłem się floty diesla i teraz mam dwa auta w benzynie i dużo mniej zmartwień. Jakieś dziwne czasy nastały, ale moim zdaniem jeszcze w Polsce długo ludzie klekotami będą śmigali.

@Grendziu  teraz jak gangster będzie się woził w czarnym BMW.:grin-min::EWBTE-min:

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kocham diesel, myślałem o benzynie, ale... jak to ja idę w życiu na spontanie. Wszystko co miałem w benzynie to była 💩💩💩

może kolejny jak będzie trzeba i będzie mnie stać to kupuje benzynę lub elektryk, jak stanę na nogi to biorę się za sprzedaż XC 70 trupia i wtedy coś innego.

Jeśli chodzi o benzyniak to najbliżej było mi do Subaru...

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/subaru-forester-subaru-forester-2-0i-e-boxer-sport-salon-polska-na-gwarancji-ID6FQwGC.html

Jednak w nocy dostaje jakiś schiz i zawsze kupuje, wtedy są decyzje, to sam jest ze sprzętem wędkarskim czy tenisowym🫣

Mimo wszystko takie zakupy są lepsze od tracenia kasy u bukmachera🫡🫡🫡

@Semi za pogodny mam charakter, aby być Gangsterem 😉😉😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grendziu napisał(a):

@Semi za pogodny mam charakter, aby być Gangsterem 😉😉😉

Darek, Ty masz wyglądać a nie nim być.:grin-min: Coby się kłusole na Nienawiszczu bali.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Semi napisał(a):

ale moim zdaniem jeszcze w Polsce długo ludzie klekotami będą śmigali.

Właśnie przez te badania może być z tym trudno. Większość starych klekotów ma usunięty DPF i Katalizator. Nie przejdą przeglądu a diagnosta ma prawo fizycznie zatrzymać dowód rej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez te badania może być z tym trudno. Większość starych klekotów ma usunięty DPF i Katalizator. Nie przejdą przeglądu a diagnosta ma prawo fizycznie zatrzymać dowód rej. 
Od lat to próbują wprowadzić i nadal tak będzie, nie mają odpowiedniego sprzętu do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mav3rick napisał(a):
4 godziny temu, ArekH napisał(a):
Właśnie przez te badania może być z tym trudno. Większość starych klekotów ma usunięty DPF i Katalizator. Nie przejdą przeglądu a diagnosta ma prawo fizycznie zatrzymać dowód rej. 

Od lat to próbują wprowadzić i nadal tak będzie, nie mają odpowiedniego sprzętu do tego.

Trochę się zmieniło. Diagnosta sprawdzi czy usunąłeś DPF. Duże zmiany na przeglądach (youtube.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 09:15, Grendziu napisał(a):

Subaru

Ten E-boxer to kupsztalec straszny. Odpuść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Bubu napisał(a):

Ten E-boxer to kupsztalec straszny. Odpuść. 

Why? A mnie się podoba surowizna, do tego Subaru wg mnie to auta niezniszczalne (może poza mną) i bardzo niedoceniane. Rozmawiając z użytkownikami tej marki, nie chcą nic innego docelowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał(a):

nie chcą nic innego docelowo

Ale na pewno nie e-boxera. 

Kupa i tyle. 

Sam mam trzeciego forestera (dwia SFy i teraz SG od 6 lat) 

E-boxer nie jest oszczędny, ma mały bak, nie jedzie. Tankuje się taki u mnie i właściciel, też miłośnik Foresterów, mówi,że skończy się leasing i sprzedaje to w cholerę. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Bubu napisał(a):

Ale na pewno nie e-boxera. 

Kupa i tyle. 

Sam mam trzeciego forestera (dwia SFy i teraz SG od 6 lat) 

E-boxer nie jest oszczędny, ma mały bak, nie jedzie. Tankuje się taki u mnie i właściciel, też miłośnik Foresterów, mówi,że skończy się leasing i sprzedaje to w cholerę. 

Znałem wczoraj podobnego, ale starszego i z przebiegiem około 50tys km, złożyłem nawet ofertę konkretną zakupu z doborem kredytu 🫣🫣🫣

Na razie nie mogę się doczekać tego mimo wszystko, ale wątpię aby to było na ryby 🤫🤫🤫

IMG-20240204-WA0018.jpg

IMG-20240204-WA0019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...