Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nie raz jakie auto jest mi potrzebne. Po jedenastu latach znudził mi się Yaris, więc czas na zmiany. Potrzebuję coś oszczędnego, pakownego, małego (najczęściej dojazdy do pracy), z większym prześwitem i najlepiej z napędem 4×4, by niekiedy polną drogą wśród wyższych traw przyjechać. Po przeanalizowaniu wszystkich powyższych składowych i czterokrotnych wizytach w salonach różnych marek stwierdziłem, że Toyota nie posiada modelu, który by mi odpowiadał. Chciałem zostać przy "japońcach" i na sam koniec stycznia zamówiłem Suzuki Vitarę. Spełnia faktycznie wszystkie założenia, będzie droższa niż początkowo sobie zakładałem (plany były max 60 tys a wyszło z ubezpieczeniem 84tys) no ale dam radę, nawet mi na wędkarskie gadżety zostało (jutro odbieram paczkę i kolejna czeka na następny tydzień). Auto dla mnie optymalne, pali mało na moje "wygibasy" powinno być w sam raz. Produkcja luty 2018 więc właśnie go składają, odbiór pierwsza połowa marca, to tak w skrócie co wybrałem i czym się kierowałem :champagne-2010:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Dobrze,ze nie pytałeś innych o zdanie,bo ja bym Ci Subaru Legacy rekomendował :D Apropos,to w końcu na jaką bolonke się zdecydowałeś ?? Colmic ??

Nie, kupiłem dwie sztuki bolonek marki, na którą mam "uczulenie", jednak słyszałem i widziałem materiały pozytywne, czyli Jaxon Float Academy 680cm (378g). Wybrałem tańsze 2 szt by mieć możliwość łowienia bez zmiany zestawu w różnych warunkach. Na jednej będzie spławik np 8g a na drugiej np 12g. Do tego dwie Okumy po 171g i czekam na auto. Wędki dotrą po niedzieli :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Semi tym będą jeździły tylko haczyki więcej nie wejdzie to auto dla żony ja mam nie zawodna Zafire Tesciu kupił córce chodź wolałbym żeby w przyszłym roku dołożył do TURANA albo S maxa jak by starczyło Uparł się więc trudno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...