Skocz do zawartości

Mikropelet do koszyka na feedera


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio jest szał na metodę, ale ja mam inne troszkę pytanie czy ktoś z was używa mikropelety do klasycznego feedera na rzekach jeśli tak to jakie i z jakimi rezultatami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ulegam specjalnie metodzie, zwłaszcza że wszędzie daleko a ulubione kanały pod nosem. Używam mikro pelletów do koszyka, najczęściej jest 1.5 mm lorpio czasem 2mm, używam też aller aqua, daje fajny zapach. Dodaje też do kul do nęcenia podawanych najczęściej procą. Na razie sprawdza się b.dobrze rybka dłużej jest w łowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 13.05.2016 o 21:42, Artur napisał:

Witam ostatnio jest szał na metodę, ale ja mam inne troszkę pytanie czy ktoś z was używa mikropelety do klasycznego feedera na rzekach jeśli tak to jakie i z jakimi rezultatami 

Szału nie ma d... nie urywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stosuję Allera już 3 sezon. Częściowo mielę jako dodatek ,a częściowo dodaję w całości. To jest przecież zbilansowana karma dla ryb, zaszkodzić nie może. Jeszcze nie próbowałem pakować samego do koszyka, ale muszę to zmienić. Jak dotąd z tym dodatkiem nie narzekam na efekty, bynajmniej na tle konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Artur napisał:

Czy ktoś z was używał pelletu 2mm stalomax 

Na targach go widziałem, bardzo mi się spodobał, chciałem kupić większą ilość, bo fajnie się prezentował na sucho i fajne były zapachy.
A że chodziłem z Elvisem, to nie było szans aby kupił coś innego niż Ringers.


Nie mogę poszukać teraz w necie, ale na ostatniej zasiadce, gdy kończyła mi się zanęta do koszyka, uzupełniłem ją ziemią i pelletem Lorpio Halibut (pellet na sucho) dla mnie on miał wielkość od 0,5mm do 1mm - wszystko ładnie wychodziło z koszyczków, a i w braniach nie zauważyłem różnicy.

Uważam, że jak ryba żeruję, to pożera niemal wszystko, a i tak najważniejszym atraktorem dla niej są robale i tyle, dobrze o tym wiesz :)
 

IMG_20160528_073116.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu, to dzięki mnie nie wyrzucileś pieniędzy w błoto.

Co do pelletów Stalomax to miałem ich kilka smaków. Bardzo fajnie pachną. Jest cała gama ich smaków. I to chyba tyle. Nie różnią się niczym od innych tego typu "pelletów"(Meus, Profess) . Opisywałem już kilkukrotnie ich pracę. Mocno kleją. Bardzo dobrze się spisują jako dodatek do zanęty. Oczywiście moje uwagi dotyczą użycia pelletu jako głównego składnika do Methody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...