Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 17.01.2020 o 14:24, ArekH napisał:

Wyrywasz zdania z kontekstu, jak twój przyjaciel najlepszejszy, z sąsiedniego forum. Doczytaj uważnie. Poproszę. Wystarczy jedno zdanie więcej. :champagne-2010:

EEEEEE, że jesteś Starszy to :P:P:P Na pewno mniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ArekH Arkadijo zgodnie z umową przygotowałem już kawałek papieru na ten autograf co Ci obiecałem. Chcesz podpis z tej strony? Tylko tu się już jakiś Miszcz podpisał....

:grin-min:

20200302_153223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hotpoint napisał:

Tylko tu się już jakiś Miszcz podpisał....

Nie no, gdzie będziesz swój na już po bazgranej składał. podpisz na odwrocie, niech ma godne miejsce.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH kumpla firma jest sponsorem Bartka, więc pomyślałem, że jako psychofan :grin-min: chciałbyś mieć plakat z podpisem Miszcza, więc Ci załatwiłem... no chyba, że nie chcesz, bo już masz pincet :39icon:

Niech stracę :grin-min:

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

Będę wdzięczny i dziękuję. :champagne-2010:

Arkadijo... źle się czujesz ???

Spodziewałem się raczej...

"Plakatów z podpisem ci u mnie dostatek, ale i ten przyjmę na wróżbę zwycięstwa"....

... a nie "wdzięczny" i "dziękuję"  :grin-min:

Leży i czeka w stolicy.

Rozpędź się kiedyś swoim autobusem, pomiń ze 2 przystanki i wpadaj do stolicy nordic walking  :grin-min:

Obgadamy wszystkich :grin-min:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

To nie jest zła myśl. Podpuszczę jeszcze @Tench_fan

A ja na to jak na lato.

Imprez kulturalnych nie odpuszczam. Chciałbym zobaczyć "atrakcje turystyczne Barlinka" , czy jak to tam leciało ..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj w wypadku drogowym zginął fotoreporter Stali Gorzów Marcin "Szary" Szarejko. Wracał z treningu drużyny. Od lat związany ze stalowym klubem. Odszedł o wiele za szybko, ale zostawił po sobie mega zdjęcia, wszystkie robione z pełną pasją do swojego ukochanego klubu. Teraz będzie "strzelał" foty, gdzieś tam u góry.

 

Chłopaki z drużyny dzisiaj rano oddali mu hołd.

 

 

 

dcf57899ba7cf9727f816a3dfc4f76d6.jpg&key=a4a8ba3cf517efb919fb4b6542e45dcb84bb7fa5ca5561cc2f6b77191ac99430

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem właśnie mecz zardzewiałej husarii z wykastrowanymi bryczkami. I tu moje pytanie do ziomków zza miedzy: dlaczego robicie sobie z torem pod górkę? Przecież to było do wygrania, a rolnicy znowu zaorali po swojemu.O.o

Naprawdę, kibicuję Stali, chyba że jadą z Myszami, to wtedy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...