Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, żeśmy w półfinale drugi raz dostali po pupie od Leszna - nie oszukujmy się, to jest po prostu lepsza drużyna. I tyle.

Ale odwołanie drugiego półfinału... Szkoda by było, gdyby Stal weszła do finału z piętnem pierwszego kombinatora ligi. A na to się zanosi. I choć jest tylko spostrzeżenie, to nie tylko moje O.o

Do kitu z tym wszystkim. Jadę na ryby.

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się wyprawia i chyba już nie chcę wiedzieć. Pisałem wcześniej że chciał bym, by ten sezon już się zakończył, bo nic mnie nie cieszy. Nawet jak byśmy zrobili mistrza, po prostu pogratuluję i tyle. Fikołków radości, na pewno nie będzie. 

2 godziny temu, Linek727 napisał:

To, żeśmy w półfinale drugi raz dostali po pupie od Leszna - nie oszukujmy się, to jest po prostu lepsza drużyna. I tyle.

Ziomuś. Bardzo delikatnie to ująłeś. To była klęska, jak na półfinały ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ArekH napisał:

Ziomuś. Bardzo delikatnie to ująłeś. To była klęska, jak na półfinały ligi. 

To nie była klęska. To była faktyczna różnica potencjału obu drużyn. Śmiem twierdzić, że czy Sparta, czy Stal w tym meczu z Unią nie wyszłyby z czterdziestki :D

Choć nikomu źle nie życzę, to do zobaczenia, mam nadzieję, w boju o 3 miejsce. A to dlatego, że taka rywalizacja na pewno byłaby ozdobą tego beznadziejnego sezonu.:champagne-2010:

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Linek727 napisał:

to do zobaczenia, mam nadzieję, w boju o 3 miejsce

Oby nie, ale? 

 

7 godzin temu, Linek727 napisał:

taka rywalizacja na pewno byłaby ozdobą tego beznadziejnego sezonu.:champagne-2010:

To prawda. Święto w Lubuskiem. Mimo wszystko, dla obu klubów, medialnie i finansowo na duuży + by to wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bartek brawo Polska! Brawo Maciej! Jezu co to był za Speedway. Szkoda tylko że Patryka nie ma w czołówce. Kolega źle obliczył że Bartkowi wystarczy 2x półfinał ją tu wczoraj liczę I dzisiaj takie emocję szok brawo Polska

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Angielskich komentatorów. Ci  chłopcy, potrafią się cieszyć sportem. Nie ma dla nich podziałów na narodowości. Zazdraszczam im tego. Cieszy ich sama rywalizacja! Szacun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...