Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rano, przy kawusi odpaliłem sobie SF. by poczytać o wczorajszym meczu, bo nawet nie słuchałem. Tyle jadu co przeczytałem, to zacząłem się zastanawiać, co ci nasi chłopcy odp............ za korridę. Spodziewałem się dziur i jakiegoś armagedonu torowego. Odpaliłem YT i obejrzałem ten mecz w skrócie. Może się nie znam, ale ja tam nic złego nie widziałem. Może było ślisko trochę, ale to w końcu jest żużel, albo ja się na tym sporcie nie znam. Piecze kogoś dupa że Stal jest w finale, że jakieś cuda ludzie wypisują? 

 

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga/zuzel-marek-cieslak-ocenil-to-co-dzialo-sie-podczas-meczu-pge-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K......... Rzygać już się chce na ten sport. Czego te Panienki chcą od toru. Toż nawet mokrych miejsc, a co dopiero by kałuże stały nie widać. Niech na rondo do Lublina jadą. Tam, było gładziuchno. A. Huszcza, tam sobie po cichutku pewnie płacze w kącie, bo mu wstyd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Szkoda że brak tu dyskutantów. Uważam że przerwanie tego meczu, to pokrzywdzenie zielonogórskiej drużyny. Mecz mógł się skończyć bieg wcześniej i wynik był by do powtórzenia. 5 pkt. Faworyzuje Spartę. Nienawidzę tego sezonu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Hmmm. Szkoda że brak tu dyskutantów. Uważam że przerwanie tego meczu, to pokrzywdzenie zielonogórskiej drużyny. Mecz mógł się skończyć bieg wcześniej i wynik był by do powtórzenia. 5 pkt. Faworyzuje Spartę. Nienawidzę tego sezonu! 

@ArekH Nie ma sensu się spinać. W tej układance nie gra wiele spraw, szczególnie w tym roku. Nie ma spadku, jest czwórka dla Myszy, choć wierzę w trójkę, spokojnie :champagne-2010:

PS. Jak nie mogę złowić ryby, to nie łamię wędki, tylko kombinuję, co poprawić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Zola67 napisał:

Arku podzielam opinie. Ale już po 4 starcie nie mogę patrzeć na naszych.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Przypomnij sobie, gdzie była Stał bodajże po pierwszych sześciu kolejkach. A teraz są w finale. To się liczy :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Linek727 napisał:

Przypomnij sobie, gdzie była Stał bodajże po pierwszych sześciu kolejkach. A teraz są w finale. To się liczy :champagne-2010:

Ale, o co ho Adamie? Pisałem o "Zielonogurzaninach!"  Ja liczę się z w pierdol na, Jancarzu. Unia, rządzi i dzieli. Mam jeno nikłą nadzieję. 

PS. Doczytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ArekH napisał:

Ale, o co ho Adamie? Pisałem o "Zielonogurzaninach!"  Ja liczę się z w pierdol na, Jancarzu. Unia, rządzi i dzieli. Mam jeno nikłą nadzieję. 

PS. Doczytałem. 

Arek, naprawdę jestem bardzo daleki od jakiejkolwiek złośliwości :beer1: Miano pierdziela-tetryka pozostawiam sobie na emerycki czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...