Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczerpnięte z neta

 

Chłopcy do bicia - tak na nich mówili . Ostatni w tabeli - to z nich tak szydzili . Gwizdom i przezwiskom nie było końca Gorzowską Stalą szydziła cała Polska . Nie jeden kibic czuł się nie swojo patrząc jak wszyscy objeżdżają ich srogo . To była chwila , czas na przełamanie , to był moment zanim Stal z popiołów wstanie . Potem był cud nad Warta , odrodził się zespół tytanów pokazując krytykom , ze na żużlu się nie znają . Z piekła do nieba taka ta droga , zaczynajac od zera a kończąc w koronie . Stalowa armia wzięła się do pracy przybijając po kolei wszystkim sromotne baty . Bartek nasz mistrz udowodnił wszystkim , ze bycie najepszym jemu się należy , ze zasługuje na miano najlepszego i ze wytrwale dąży do tego . Zaraz po nim Szymek po długiej podróży , wrócił tak piekielnie mocny , ze nawet tym w studio zamknęły się mordy . Anders pokazał , ze umie latać . Jack doszedł do Stali po to by pokazać , ze być może i on będzie kiedyś mistrzem świata . Iversen ze wszystkich sił się starał , zabrakło farta by do końca mógł pokazać . Krzysiek jemu wielkie brawa za wszystkie wspólne lata . Rafał od chwilowego załamania nie raz pokazał jaka wielka drzemie w nim wiara . I Wiktor na niego przyjdzie czas , on jeszcze pokaże ze warto takich zawodników brać . Nasze chłopaki udowodniły , ze można wszystko , ze wszystko jest możliwe !!! Dużo pracy i determinacji , wiary,siły i współpracy . Udowodnili niedowiarkom , zamknęli gęby krzykaczom i pokazali całemu światu , ze w Gorzowie jest drużyna co Stal Gorzów się nazywa !!!!Duma serce rozpiera , mimo iż nie raz i we mnie była chwila zwątpienia . Nie od tak Stal się nazywają , po prostu do walki mecze wyciągają !!! Stalowe chłopaki wszystkim pokazali , ze są zawodnikami godnymi do chwały !!! Dziękuje Wam za to co pokazaliście , jak godnie i wytrwale na torze walczyliście !!! Przepraszam za tych co Wami szydzili i chylę czoła za to coście uczynili !!! Jesteście wspaniali , młodzi i wytrwali !!!! Niech cała Polska żużlowa teraz chyli nad Wami czoła . Drużyna rzucona na straty wystrzeliła jak z armaty . Już teraz nie ma znaczenia jaki medal zabłyśnie na piersi , po tym sezonie Stal i tak już jest w koronie !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dołowi województwa brakło luzu a na poważnie, to bardziej jako ciekawostkę wkleiłem, bo ktoś naprawdę łatwo słowem operuje czyniąc taki tekst. Trochę w tym prawdy jest, ale fakt skromnosci też brak

Ważne, że Gorzów wyżej od Zielonej na koniec sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są faktami, przecież znów o złoto mieliście się bić, a mało brakowało by PO nie było dziwna w ogóle ta magia Falubazu, poza Zieloną Górą jakoś słabo praktykowana, wręcz niechęć idzie odczuć. Żary to w ogóle mało szacunku mają za "bohaterskie" czyny kiboli z pod znaku Myszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej byś już nie pisał. Uczepić "gównianego" tekstu wrzuconego bardziej dla zabawy... Jest maść na takie dolegliwości. Jeśli uraziłem dumę południa przepraszam jacy delikatni tam kibice lepiej po Jancarzu i jego żonie pocisnąć... Bez odbioru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zola67 napisał:

Sam wykupiłem ten pakiet i filmowy

Bartek, Ty, masz kablówkę raczej i może tak się da. Ja satelitę na platformie polsatu. Jest Elewen, to widzę w menu. Nie wiem jak reszta. Popytam. Dziękuję za radę. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...