Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.05.2021 o 15:33, ArekH napisał:

Jest mi normalnie wstyd. 

A czego Ty się wstydzisz? Jeździłeś w tym meczu? Bierzesz za to kasę? Robiłeś tor? Ustalałeś taktykę? Grzebałeś w ustawieniach maszyn?

Wstydzić powinni się inni. Skupiają się na kasie i sponsorach, zapominając, że bez kibiców nie byłoby kasy, sponsorów i tego sportu.

Uwierz mi na słowo, że - poza chlubnymi wyjątkami, bo były i są takie - serce kibica nie ma nic wspólnego z sercem zawodnika, mechanika, prezesa, członka zarządu, toromistrza itp.

To jest małe środowisko, pełne interesownych powiązań, zależności finansowych, niespełnionych ambicji i tępych noży do krojenia tortu.

Dlatego prawdziwy sport to ten, którego motywacją jest ambicja. A to znajdziesz głównie u amatorów i prawdziwych mistrzów zawodu. Reszta to popelina, moim zdaniem. ?

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Linek727 napisał:

Dlatego prawdziwy sport to ten, którego motywacją jest ambicja

Wiem Adami że masz rację. Umiesz przebić mądrosc w słowa. Idę na razie sobie won z tego Królestwa. Muszę się pozbierać! Bolo by się nie poddał! Wygryzł by sere Świącikowi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z zwycięstwa mojej drużyny, ale jednocześnie jestem trochę zaniepokojony.

Brawo Apator. Naprawdę postawili trudne wyzwanie. Przedpełski poskromił 2 razy Bartka, a to niezły wyczyn. Inna sprawa, że chyba Zmarzlikowi czegoś  ostatnio brakuje. O dziwo na domowym torze nie do końca się spasował. Dobrze, że pozostali dorzucili cenne punkty i punktowała cała czwórka.

Do tego kolejny udany mecz Jasińskiego. Co prawda to nie Miśkowiak, który dla Włókniarza robi ekstra robotę, ale ważne punkty zdobył.

Birkrmose wciąż nie jeździ na miarę potencjału, ale niech zdobywa doświadczenie.

Może i Karczmarz raz czy drugi pojechałby lepiej, ale chcę wierzyć, że młody się rozwinie.

Co do Karczmarza takich nadziei nie mam. Jeśli się mylę w tej kwestii to bardzo będę zdziwiony.

 

Włókniarz pokazał swoją siłę, choć akurat skład Grudziądza wydaje się skazywać ich na walkę o utrzymanie. Nicki Pedersen punktuje, ale to raczej dobry "najemnik". Za drużynę nie będzie "umierać" i sposobem jazdy nie wspiera raczej kolegów z zespołu. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam jakąś apatię w drużynie Gorzowskiej. Wydaje mi się że jak Bolo zastępował trenera, to jakoś inaczej działało. Plusem jest postawa Jasińskiego. Minusem, następna kontuzja Nowackiego i wieczne roszady z U24. W końcu jest też rezerwowy w drużynie. Ni h..... nie rozumiem dlaczego Chomski z tego nie korzysta. Mam nadzieję tylko, że to nie żadne problemy z przelewami w naszym klubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Zielonej Górze zrobiono betonową autostradę do zwycięstwa dla wrocławian.

27:63 to dramat dla jej kibiców. Drużyna Sparty jest mocna, ale chyba nie aż tak.

Wyrazy współczucia. Przegrać w takim stosunku, a zwłaszcza u siebie nie zdarza się często.

Będzie na pewno lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Dziś w Zielonej Górze zrobiono betonową autostradę do zwycięstwa dla wrocławian.

27:63 to dramat dla jej kibiców. Drużyna Sparty jest mocna, ale chyba nie aż tak.

Wyrazy współczucia. Przegrać w takim stosunku, a zwłaszcza u siebie nie zdarza się często.

Będzie na pewno lepiej.

Dzięki za słowa otuchy, ale lepiej chyba nie będzie. Generalnie w Z.G. jest taki wk..., że najlepiej to rozj..., pogonić tych wielkich sponsorów- fetniaków z firemek, cały zarząd itd., spaść z ligi i budować wszystko na nowo. Bo tak się nie da.

Siatka płac z d... wzięta, cwaniaki, którzy myślą, że jak u siebie pogrożą Pani Krysi, to tak to działa w sporcie (a więc u gości, którzy w każdym biegu narażają życie), zarząd, o której części z pełną odpowiedzialnością napiszę, że to zwykłe przyklejdupy - mierny, bierny, ale wierny - to czego tu oczekiwać?

Nie ma prezesa z prawdziwego zdarzenia, nie ma chemii, nie ma kasy. Gdyby Falubaz bił się o PO, to nagle poznalibyście klubową palestrę, która teraz siedzi cicho i kombinuje, jak się z tego wygrzebać i na kogo zwalić.

Osobiście mam tylko żal do Pepe, bo idzie drogą Huszczy. Od paru lat ma być lepiej i jest jakoś inaczej. Ale to inna historia.

Dla mnie - szkoda. Bo smakiem całej ligi były zawsze pojedynki z Gorzowem.

I co więcej - dalej uważam, że ten skład nie jest taki słaby. No, to co nie działa? Przelewy? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zawsze cieszą mnie niepowodzenia Falubazu, tak dzisiaj naprawdę jest szkoda przede wszystkim Kibiców, którzy naprawdę fajną sektorówkę zaproponowali. Ewidentnie coś od środka klubu gnije, to nie możliwe by mając taki skład, być aż tak słabym. Jeśli odpukać, ale Falubaz spadnie z ligi, to wtedy nie jeden trup z szafy wypadnie.

Tak na marginesie, Falubaz już kiedyś takim wynikiem przegrał mecz, w 1961 roku z Tramwajarzem Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mav3rick napisał:

Jakie zawsze cieszą mnie niepowodzenia Falubazu, tak dzisiaj naprawdę jest szkoda przede wszystkim Kibiców, którzy naprawdę fajną sektorówkę zaproponowali. Ewidentnie coś od środka klubu gnije, to nie możliwe by mając taki skład, być aż tak słabym. Jeśli odpukać, ale Falubaz spadnie z ligi, to wtedy nie jeden trup z szafy wypadnie.

Tak na marginesie, Falubaz już kiedyś takim wynikiem orzegeal mecz, w 1961 roku z Tramwajarzem Łódź emoji6.png

Jako urodzony w Gorzowie, tfu - Wielkopolskim - i mieszkający w Zielonej Górze od drugiego roku życia, napiszę krótko: cieszy mnie sport, bez podtekstów, bez napinki, bez układów.

A kontrując, napiszę tak: Mój serdeczny kumpel kiedyś zeszczał się ze strachu, gdy dachował autem. Czy dlatego mam go teraz obśmiewać? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako urodzony w Gorzowie, tfu - Wielkopolskim - i mieszkający w Zielonej Górze od drugiego roku życia, napiszę krótko: cieszy mnie sport, bez podtekstów, bez napinki, bez układów.
A kontrując, napiszę tak: Mój serdeczny kumpel kiedyś zeszczał się ze strachu, gdy dachował autem. Czy dlatego mam go teraz obśmiewać? 
Eee tą fajnie jak coś przegrywacie , ale nie wyobrażam sobie ligi bez ZG. Chociaż Stal kiedyś też spadała i moim zadaniem wyszło jej to na dobre.

Mi daleko do zlefo kibicowania, spinania się. Wszystko w ramach dowcipu i przede wszystkim poza żartami pełen szacunek dla drugiej strony.

Protasa to bym dyscyplinarnie wywalił z klubu...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mav3rick napisał:

Eee tą fajnie jak coś przegrywacie emoji6.png, ale nie wyobrażam sobie ligi bez ZG. Chociaż Stal kiedyś też spadała i moim zadaniem wyszło jej to na dobre.

Mi daleko do zlefo kibicowania, spinania się. Wszystko w ramach dowcipu i przede wszystkim poza żartami pełen szacunek dla drugiej strony.

Protasa to bym dyscyplinarnie wywalił z klubu...

Luzik. Mogę się pokłócić o naprawdę ważne rzeczy, ale na pewno nie o to, na co nie mam wpływu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...