Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik. Mogę się pokłócić o naprawdę ważne rzeczy, ale na pewno nie o to, na co nie mam wpływu.
W ogóle słowo kłótnia w tym temacie nie powinno mieć racji bytu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Falubazy. Jak mam was nienawidzić, nienawistną nienawiścią, pełną nienawiści, skoro się martwię o derby? Swoją drogą siła uderzeniowa Sparty a Falubazu, to niestety przepaść. Na dodatek Dudek, którego osobiście bardzo cenię, wypadł blado. Mierzi mnie już przytakiwanie temu przemądrzalcowi, zdrajcunowi jednemu, ale coś chyba w trawie piszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2021 o 20:31, ArekH napisał:

Słuchajcie Falubazy. Jak mam was nienawidzić, nienawistną nienawiścią, pełną nienawiści, skoro się martwię o derby? Swoją drogą siła uderzeniowa Sparty a Falubazu, to niestety przepaść. Na dodatek Dudek, którego osobiście bardzo cenię, wypadł blado. Mierzi mnie już przytakiwanie temu przemądrzalcowi, zdrajcunowi jednemu, ale coś chyba w trawie piszczy. 

Byłbym ostatnim (albo pierwszym) idiotą, przejmując się sprawami, na które nie mam wpływu. Ba! Z tego, co wiem, Falubaz też się nie przejmuje moimi problemami.

Spadną, to spadną. Ich decyzje, wybory i problemy. Ja na to sram, jak mawiał pewien karczmarz.

Mam swoje tematy do ogarnięcia, na pewno dla mnie ważniejsze niż np. silnikowa sraczka Protasa, kasa Duzersa czy ambicje miejskiego członka zarządu.

Najgorsze jest to, że jakoś tak się utarło, że o klub najbardziej walczą kibice. OK. Ale gdzie odpowiedzialność tych, którzy ten klub doprowadzili do ruiny?

Falubaz się odbuduje, za 5, 10 lat, ale się odbuduje.?️‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Linek727 mówiłem, że będzie lepiej.

Tonder zrobił mecz dla Zielonej Góry. Punkt bonusowy uleciał do Torunia.

Falubaz pojedzie jeszcze niezwykle istotny mecz z GKM. On chyba zadecyduje o wszystkim.

Gdyby się nie powiodło a "Myszy" spadły, to nie ukrywam, że chętnie widziałbym takiego Dudka w Gorzowie w miejsce Woźniaka.

Dziś Stal po zaciętym boju pokonała Unię. Tu zwycięstwo uratował min. Karczmarz, który zdobył niezwykle ważne punkty. Trójka liderów czyli Zmarzli, Vaculik i Thomsen pojechała jak trzeba.

Znowu zawodzi Woźniak, który drażni poprzez częste gubienie punktów.

In minus to postawa Jasińskiego. Po ostatnich meczach spodziewałem się dużo więcej, a na pewno nie spodziewałem się, że wypadnie tak w konfrontacji z młodym Ratajczakiem.

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że kalendarz ligi nie jest już wiążący. Telewizja może go zmienić w określonych warunkach wg. Własnego widzi mi się. Wprowadza się komisarza ds. ochrony środowiska, ciekawe za czyje pieniądze. Wychowałem się na tym sporcie, ale jakoś w zastraszającym tempie tracę zainteresowanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zrozumiała decyzja. Derby miały dać ładny mecz pełen walki, dlatego pierwotnie były na niedzielę zaplanowane. Ale patrząc na obecną sytuację Falubazu, może to być jednostronne widowisko, stąd decyzja o zmianie terminarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...