Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, mav3rick napisał:

Wg mnie to zrozumiała decyzja. Derby miały dać ładny mecz pełen walki, dlatego pierwotnie były na niedzielę zaplanowane. Ale patrząc na obecną sytuację Falubazu, może to być jednostronne widowisko, stąd decyzja o zmianie terminarza.

Jakie znaczenie ma to, czy Falubaz dostanie lanie w niedzielę lub w piątek? Lepiej się spytaj, kiedy chłopaki od transmisji pobrali urlopy. Ktoś w TV nie ogarnął tematu w sensie zarządzania kadrami.

Jest jak jest. Stal jest w gazie. Super. Myszy w dupie. Trudno. Kibicować to znaczy trzymać czyjąś stronę. Ale na pewno kibicowanie to nie powód do sra... po gaciach, bo dzieją się rzeczy, na które zwykli kibice nie mają wpływu. ? Także, luzik. Jakie to ma znaczenie, kiedy wygracie? Ale jeżeli ogarniemy Grudziądz, to się w derbach z nami spocicie jak przy Bykach. I nie gwarantuję Wam wygranej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie ma to, czy Falubaz dostanie lanie w niedzielę lub w piątek? Lepiej się spytaj, kiedy chłopaki od transmisji pobrali urlopy. Ktoś w TV nie ogarnął tematu w sensie zarządzania kadrami.
Jest jak jest. Stal jest w gazie. Super. Myszy w dupie. Trudno. Kibicować to znaczy trzymać czyjąś stronę. Ale na pewno kibicowanie to nie powód do sra... po gaciach, bo dzieją się rzeczy, na które zwykli kibice nie mają wpływu.  Także, luzik. Jakie to ma znaczenie, kiedy wygracie? Ale jeżeli ogarniemy Grudziądz, to się w derbach z nami spocicie jak przy Bykach. I nie gwarantuję Wam wygranej!
Adam mi chodzi o to, że oni chcą dać coś bardziej emocjonującego dla szarego Kowalskiego. Jeśli Falubaz nadal będzie jechał takie dno to emocji będzie zero. Przed sezonem ten mecz na papierze był wisienką na torcie, a teraz to już tak nie bardzo. Medialność tego meczu mocno straciła.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Derby to Derby! Choćby skały srały, to Myszy pojadą na żylety. Bez względu na termin. Stal jest mocna, Myszy słabe - tym bardziej będzie ciekawie. Bo, jakby nie patrzeć, mamy w Falubazie zawodników z papierami. Jakoś taką czutkę mam, że rewanżowa runda będzie śmierdziała serem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2021 o 19:31, Linek727 napisał:

Jakoś taką czutkę mam, że rewanżowa runda będzie śmierdziała serem ?

Tiaaaa. Wiele w tobie optymizmu widzę. Ale to dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obglądnąłem " wczorajszy mecz. Był fajny. Odniosę się jeno do naszej drużyny. Martin... szkoda mi ciebie nie zawiniłeś. 

Bartosz Zmarzlik. Może i Ty Mistrz Świata, ale Panować, Tobie tu nie mam zamiaru. Nie do końca twa wina, ale warto było do kolegi podjechać, wziąć na błotnik i zabrać do parkingu. Małe sorki by nie zaszkodziło(bieg 13). Udawanie że nic się nie stało było słabe. R. Karczmarz. Jeszcze do wczoraj miałem nadzieję że się jakoś odbijesz. A mówili że motocykl żużlowy nie ma hamulców. Wygrasz start to jeszcze pojedziesz. Wojownika w tobie 0!!!!!!!!!!  Szymek. W drugiej połowie jak wróciłem w trakcie biegu z kąpieli, nie wierzyłem że to Ty, taki zadziora. Proszę o więcej. Juniorka! N/k. Z Kamila ojcem pracuję. Sporo czasu i kasy ci ludzie poświęcili, ale chyba nic z tego nie będzie.  Mecz był do wygrania. Nie wyszło. Może jednak do końca sezonu męczyć tego Duńczyka na U24? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Piękny to był finał tylko On mógł tam pojechać po wypchnięciu dwa razy przez Janowskiego.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Janowski to duży dzieciak, nie potrafi przegrywać...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...