Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, mav3rick napisał:
16 godzin temu, Zola67 napisał:
Piękny to był finał tylko On mógł tam pojechać po wypchnięciu dwa razy przez Janowskiego.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Janowski to duży dzieciak, nie potrafi przegrywać...

Oglądałem kilka razy powtórki z ich wspólnych biegów. To była prawdziwa walka na torze, bez fauli. Może niech Janowski zacznie startować w wyścigach Amerykańskich na 3/4 mili? Tam każdy zawdnik ma swój tor i nikt nie smyrnie Go, po kombinezonie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka razy powtórki z ich wspólnych biegów. To była prawdziwa walka na torze, bez fauli. Może niech Janowski zacznie startować w wyścigach Amerykańskich na 3/4 mili? Tam każdy zawdnik ma swój tor i nikt nie smyrnie Go, po kombinezonie! 
Ale to nie chodzi tylko o te zawody, nie od wczoraj wiadomo, że Pawilcki i Janowski mają kompleks Bartka. Wczoraj Magic tylko potwierdził, że to jemu słoma z butów wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
9 godzin temu, ArekH napisał:

No szkoda Falubazu ale stało się. Oby spadek tylko na sezon. 

Jeżeli nie nastąpi zmiana we władzach klubu, to nie ma szans na powrót. Dyletanci, samorządowi politycy i karierowicze w obsranych rurkach doprowadzili do tego. Jak też prawnicy w krateczkowych marynarach i biznesowe towarzystwo wzajemnego lizania się po f... I tyle w temacie. Tu jest kasa, tylko nikt poważny nie chce się tą kasą dzielić z klubem, zarządzanym przez takich obwiesiów.

Falubaz nie przegrał sportowo. Falubaz został przegrany przez lanserów. Tylko Dudka szkoda. Niech idzie gdziekolwiek, bo szkoda jego talentu i umiejętności.

Czasem trzeba coś rozpieprzyć i zbudować na nowo.

A ja z kolei życzę Stali powodzenia w PO. Szczerze. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest światełko w tunelu, bo ci goście, nie dość, że są Dużym Bolkiem, to grają długoterminowo. Wkrótce będzie zmiana klocków, czyli sprzedaż udziałów.

 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/956641/zuzel-wyszlo-slonce-dla-falubazu-dzien-po-spadku-nowy-sponsor-tytularny

?

Jak się zaraz dosypią inne Bolki, to kto wie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W przyszłym sezonie widzimy się w Ekstralidze? Pytanie nie do spadkowiczów :D (bez urazy)  Obawiam się tylko, że jeśli Ostrovia w Krośnie postawi "kropkę nad i" to za rok z hukiem wyleci, jak to już dwa razy bywało, pierwszy raz, o ile mnie pamięć nie myli, to były jeszcze wygrane za 3 i przegrane za -1. Stare dzieje, a drugi raz - jak miałem lat 20, czyli ohohohohohohhoooo lat temu ;)   Mam nadzieję, że sponsorów przybędzie, a myślę, że lepiej kilku mniejszych, niż jeden duży :) 

Ze Stelmetem możecie być spokojni o przyszłość. Jeszcze niedawno był to przecież sponsor tytularny Zastalu i ile to razy zdobywaliście mistrzostwo? Pytanie retoryczne ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2021 o 16:47, grych napisał:

W przyszłym sezonie widzimy się w Ekstralidze

Na to wygląda. Oby Brygada z Ostrowa dała radę. Czytałem że chcą zaufać zespołowi który osiągnął awans. To rzadki przypadek. Myślę że dosprzętowienie młodzieży + Holder z Iwersenem mogą wam dać utrzymanie. Gapiński jest ambitny. Wolikasek to leń patentowany, co pokazuje tegoroczny sezon. Bracia Garcarkowie podstawiali sprzęt, to jechał. Jak musiał za inwestować kasę którą i tak dostał, to lipa. Porsche było ważniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2021 o 14:47, ArekH napisał:

Na to wygląda. Oby Brygada z Ostrowa dała radę. Czytałem że chcą zaufać zespołowi który osiągnął awans. To rzadki przypadek. Myślę że dosprzętowienie młodzieży + Holder z Iwersenem mogą wam dać utrzymanie. Gapiński jest ambitny. Wolikasek to leń patentowany, co pokazuje tegoroczny sezon. Bracia Garcarkowie podstawiali sprzęt, to jechał. Jak musiał za inwestować kasę którą i tak dostał, to lipa. Porsche było ważniejsze. 

No, wiesz - wszyscy liczący się zawodnicy są zakontraktowani, lub "po słowie". Zobaczymy. Niech nawet spadną, ale po walce, żeby nie było tak jak kiedyś (żeby nie powiedzieć drzewiej ;):P)

Pożyjemy, zobaczymy. Choć śledzę wyniki i tabele żużlowe, to i tak wolę kosza i ręczną :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...