Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem ze temat tu niema racji bytu, ale muszę sobie ulżyć po dzisiejszym meczu. Wynik był przesądzony od początku. Mimo Moich obaw, młody Bolo poradził sobie doskonale. Nie znam uzgodnień kontraktowych, ale patrząc na przebieg meczu, Trener Chomski, Moim zdaniem działa na szkodę KSSG. 

1. Dlaczego po dwóch ewidentnie zj... biegach Thomsena, nie desygnował Jasińskiego?

2. Skoro po 13 biegu mecz był wygrany, z bonusem, dlaczego Paluch i Jasiński nie pojechali w nominowanych? Czy rozwój naszej młodzieży jest mniej ważny niż dawanie dupy Duńczyków? Widziałem że już przed 14stym, nasz Bartosz czekał w kasku. Aż tak mu brak kasy żeby nie oddać biegu młodemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszne uwagi, skoro jak mniemam to właśnie Jasiński w przyszłym sezonie ma obstawiać pozycję U24.

Chyba, że się go pozbędą, a szkoda by było. Jeden i drugi (Paluch) potrzebują jak najwięcej ścigania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejebię sobie u kibiców SG. Ale uważam że nadszedł ten czas, Ze Mistrz z tego klubu powinien odejść. Koszmarnie obciąża nas finansowo i nie ma skrupułów go doić. Trzon zostawić. Młodego Nielsena Śiągnąć. Pogonić Bartkowiaka a w jego miejsce Hurysz. Nie zawojujemy Ligi, Ale z czasem będzie na to szansa, a młoda drużyna da nam adrenalinę ja Motorowi w pierwszym roku startów w Niby najlepszej Lidze Świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH A wiesz, ile Pan G. władował w SG? Bo po primo: prezesem nie zostaje się za frajer, a po secundo: ta ewentualna kasa może podejść pod próbę prania. Mam nadzieję, że będzie OK dla SG, bo chciałbym zobaczyć derby ?

Sąsiad to sąsiad, co prawda wredny Paździoch, ale swój!

A z kasodojarzem też bym się pożegnał. Od kiedy ogon merda psem?

Sądzę, że np. jakby Myszate wróciły do ekstraligi, to duzers i tak nie wróci. Trudno - życie nie znosi próżni, a daje za to szansę na nowe rozdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Marek G. Podał Stali tlen i tego jemu nie odbieram. Niestety, teraz ten tlen odciął. Szkoda. Był kontrowersyjny, ale Ja Go lubiłem. 
Dlaczego odciął tlen? Klub nadal funkcjonuje, wątpię by miało to wpływ na jego działanie. A co do Bartka, jak jest najlepszy to dlaczego mają mu nie płacić największych pieniędzy? Napewno go nie przepłacają, bo ten facet praktycznie zawsze robi swoje na torze. Taki zawodnik to skarb i trzeba o niego dbać. Ciężko o większego profesjonalistę i perfekcjoniste. Niestety, ale sport to pieniądze, a żużel najtańszym sportem nie jest.

Co do Palucha, póki co bardzo mocno jest pompowany balonik, każdy by chciał by już i teraz jak najwięcej jeździł. Jasne ma talent, są oczekiwania, ale dzieciak dopiero 16 lat skończył. Dajmy mu szansę wejść powoli do ścigania na najwyższym poziomie, tak by go nie zajechać.
@ArekH tutaj masz wyjaśnienie co do biegów nominowanych, Chomski w końcu użył głowy i nie chciał Oskara narażać

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/1005100/zuzel-kibice-nie-rozumieli-tej-decyzji-stanislaw-chomski-odpowiada-na-zarzuty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mav3rick napisał:

Jak najbardziej,

Wolno mi mieć własne zdanie Emilu. Dla mnie to nie jest zdrowe jeśli niemal połowa budżetu klubu idzie na jednego, nawet wybitnego zawodnika. Oczywiście że taki Ktoś to prestiż dla drużyny. Ja Bartkowi będę kibicował nawet jak z KSSG odejdzie. Tak jak kibicowałem Świstowi dokąd nie krzyknął 100% Falubaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolno mi mieć własne zdanie Emilu. Dla mnie to nie jest zdrowe jeśli niemal połowa budżetu klubu idzie na jednego, nawet wybitnego zawodnika. Oczywiście że taki Ktoś to prestiż dla drużyny. Ja Bartkowi będę kibicował nawet jak z KSSG odejdzie. Tak jak kibicowałem Świstowi dokąd nie krzyknął 100% Falubaz. 
Szanuję Twoje zdanie, jak zawsze, ale to jest sport i od dawna wiadomo, że nim rządzi pieniądz. Najlepsi muszą najlepiej zarabiać, szczególnie w żużlu, gdzie pieniądze też przekładają się na wyniki. Zespół, sprzęt itp to nie są tanie sprawy. Bartek to perfekcjonista, a ten perfekcjonizm kosztuje. Dzięki temu Bartek wg mnie jest już lepszy niż Gollob, chociaż z drugiej strony nie ma takich rywali z jakimi mierzył się Tomasz.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...