Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Bebzon napisał(a):

Sam do siebie piszę

Ty tu foszka mój Bebzonku nie wal. Najbardziej zainteresowani w wekendy pracują. Zawsze, wcześniej czy później w tym temacie odpiszę. Nie wiem o co idzie z tym Woźniakiem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jasny szlak mnie trafia. Nie wiem który to już sezon przed finałami gdzie Thomsen ląduje w gipsie. To już zaczyna zakrawać na kpinę. Sowicie opłacany zawodnik, filar drużyny, kolejny raz łapie kontuzję w turniejach gdzie nawet na skarpetki nie zarobi i to przed finałami ligi. Tak, tak, chwała mu za waleczność i ambicję ale co nam z tego? Hugo wie w jakim stanie psychicznym wróci na tor w następnym sezonie a kontrakt wynegocjowany za godziwe grosze. W dupie z żużlem. Pomarudziłem sobie. Jadę na ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2023 o 10:51, ArekH napisał(a):

Jasny szlak mnie trafia. Nie wiem który to już sezon przed finałami gdzie Thomsen ląduje w gipsie. To już zaczyna zakrawać na kpinę. Sowicie opłacany zawodnik, filar drużyny, kolejny raz łapie kontuzję w turniejach gdzie nawet na skarpetki nie zarobi i to przed finałami ligi. Tak, tak, chwała mu za waleczność i ambicję ale co nam z tego? Hugo wie w jakim stanie psychicznym wróci na tor w następnym sezonie a kontrakt wynegocjowany za godziwe grosze. W dupie z żużlem. Pomarudziłem sobie. Jadę na ryby.

Tak, niestety, bywa, szczególnie w żużlu - jedna kraksa może zniweczyć wysiłek całej drużyny, wydatkowany przez pół roku. Lipa i tyle. Z drugiej strony nie można bronić zawodnikowi ambicji i woli walki.

A ja mam cichą nadzieję, że tym razem Myszy przebiją się na szczyt, czyli awansują. Protas dużo dał dobrego tej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2023 o 19:14, Bebzon napisał(a):

Z drugiej strony nie można bronić zawodnikowi ambicji

Emocją chwili uniosłem się Adamie. Drużyna, wbrew opinią wszelkiej maści pseudo ekspertów spisywała się rewelacyjnie, co swego czasu przewidywałem przy odejściu Mistrza. Jak pisałeś, jedna kontuzja niweczy wysiłek sezonu. Za komuny Stal jak i inne drużyny miała zaplecze zawodnicze. Teraz wszystko na styk bo kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...