Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z czego niby posprzątać? Jaka konstruktywność Daniela w temacie? Wpadł Tu elvis, nawet nie wie o co kaman, a ma zdanie?  Emil? Może agresywnie, ale i mi wolno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego niby posprzątać? Jaka konstruktywność Daniela w temacie? Wpadł Tu elvis, nawet nie wie o co kaman, a ma zdanie?  Emil? Może agresywnie, ale i mi wolno. 
Zdziwił byś się. Lubię żużel i czasem oglądam. Kibicuje od zawsze (28 lat) ROW Rybnik.
Cieszę się że wrzucili do pierwszej ligi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, elvis napisał:

Zdziwił byś się. Lubię żużel i czasem oglądam. Kibicuje od zawsze (28 lat) ROW Rybnik.
Cieszę się że wrzucili do pierwszej ligi.

Ok.Mea Maxima Culpa. Nie miałem pojęcia. Pogadajmy skoro chcesz staruszku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Mea Maxima Culpa. Nie miałem pojęcia. Pogadajmy skoro chcesz staruszku. 
Nie to żebym się na tym znał, a szczególnie składy, drużyny i ich obecne możliwości, ale naprawdę lubię obejrzeć.
Żałuję że nigdzie w okolicy nie ma toru. Z chęcią bym poszedł na taki mecz. Dawno nie widziałem na żywo, oj dawno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie Panowie, wyjaśnię coś na przyszłość. Jeśli o SG idzie, zawsze będę subiektywny. Wychowałem się 200m. od stadionu, który był budowany w czynie społecznym moich sąsiadów i wiary Gorzowa, bo byłem jeszcze w planach. Zawodnicy StaliG. w latach do niemal 90tych, to byli ludzie z nami pracujący. Trudno zerwać z tradycją i wręcz nie wypada. Drzewiej, nie było tematu torów. Jeżdżono na czym było i uważam że nadal tak być powinno. To, nie jest sport dla mięczaków.Tak samo jak MotoCros.  Komu pod górkę? Wara do łopaty, bo tu niestety, trzeba mieć jaja. To, powinien nadal być sport dla prostych, twardych chłopaków bez za hamowań, którzy teraz życzą sobie za starty kasę, o której nawet czasem @Grendziu jako pośrednik może zapomnieć i to za punkt. Komu przeszkadzają muldy i dołki, to do Moto GP. I kółka na kolanka! Od 45 lat kibicuję Mojej drużynie. Mam gdzieś okulary od Z. Plecha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:

Nie to żebym się na tym znał, a szczególnie składy, drużyny i ich obecne możliwości, ale naprawdę lubię obejrzeć.
Żałuję że nigdzie w okolicy nie ma toru. Z chęcią bym poszedł na taki mecz. Dawno nie widziałem na żywo, oj dawno.

Przyjedż w sezonie. Pokażę żużel z górnej półki! Zapraszam! Szukaj na meczenazywo.pl w niedzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Jurek Rembas, jest z Bogdańca. Zachował się jeszcze gdzie nie gdzie tor na starym naszym wiejskim stadionie, Gdzie go ojciec szkolił. Drzewiej, były jeszcze muldy. teraz już tylko krzaki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...