Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Zielonej.

 

Dopóki Zmora będzie prezesem to nie widzę przyszłości... Konflikt z kibicami przybiera na sile. Przegięciem jest by nie można było wnieść "sektorówki" szczególnie na derby...

 

d848ce73470e5a8153c2a7bb7c38c882.jpg&key=10fae208031072e49f0781ac0eca930ac35730c0af0939ee649f693a0b0b70c6

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, nawet nie wiedziałem że tu takie kwiatki. Nie uczestnicząc w mediach społecznościowych wiele rzeczy wychwytuje się po czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zbrodnia by za Vaculika wziąść Kildemanda. Zespół, który regularnie zdobywa medale, żeby nie miał funduszy na wzmocnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sugerowałem Wam honorowe wyjście z sytuacji, bo wiedziałem o problemach z jakimi boryka się ostatnio Stal. Odtrąciliście  wyciągniętą dłoń i nie chcieliście słuchać o przełożeniu derbów, bo myśleliście, że pokonacie u siebie przeciętny w tym sezonie Falubaz. No to macie za swoje. :D:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś wybitnym fanem żużla, choć adres zobowiązuje.

Wieczorem po zawodach zerknąłem tylko na aktualny wynik (28:20 chyba było), westchnąłem i zasnąłem jak Boryna po kośbie. Rano poniekąd się zdziwiłem, ale nie mam specjalnej radochy (Arunio wie, dlaczego).

Domyślam się natomiast, co czują koledzy z Gorzowa. Też łykaliśmy te piguły smutku :)

Wiem jedno, po wielu latach przyglądania się z boku: w tak stosunkowo niewielkich ośrodkach miejskich jak Gorzów i Zielona Góra, przy naprawdę nikłym potencjale gospodarczym w stosunku do takiej Warszawy, Poznania, Krakowa itd., odnoszenie sukcesów nawet w niszowych sportach jak żużel wymaga WSPÓŁPRACY właścicieli klubu z miastem, kibicami, sponsorami, a nawet zwykłymi mieszkańcami. Np. Z. G. miała te swoje tłuste lata, kiedy Różowy kumplował się z Inwalidą, kibice robili akcje, które (sorki, panowie :) ) przeszły do historii, sponsorzy szukali żużlowców (bardzo wiele zależy od indywidualnych umów), a wszystko miało taką pozytywną energię, leczącą zaściankowe kompleksy - my też możemy.

W Z. G. ciśnienie zeszło, są raczej nadzieje na niezły wynik w PO. W Gorzowie zacznie się polowanie na czarownice. A prawda leży pijana pod płotem i się śmieje :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Myszki na plusie. Jest fajno i bez spiny, chociaż początek meczu był nieciekawy, delikatnie mówiąc.

Bo Leszno w tym roku pewnie znowu będzie poza zasięgiem, chociaż... Tam też jeżdżą ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Adamie że Falubaz z początku zbyt zbagatelizował rywala. To niby chłopcy z 2 linii, ale z ogromną dawką parcia na sukces. Niewiele brakowało, by Was złamali na początku meczu. Gratuluję wyniku. Cieszę się że jesteście w grze! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilkadziesiąt minut, startuje Nasz mecz z Spartą Wrocław. Mecz obciążony dozą niedomówień i pretensji. Jeśli nie wygramy Go wyraźnie, potwierdzą się moje obawy że Nasza Drużyna w tym roku nie ma siły rażenia. Wrocławianie są pozbawieni krajowego lidera. Drzewiej, do Sparty odszedł trener wszech czasów, Rysiu Nieścieruk. Odszedł właśnie ze Stali i dodał kopa uwczesnej Sparcie. Oby bez kontuzji Panowie:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...