Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.08.2020 o 19:25, ArekH napisał:

Choć jeden Lubuski zespół, dba o honor województwa! :champagne-2010:

Nie gadaj. Zobacz, jaki wynik macie z Wrockiem. Mówiłem, że się odbijecie. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Nie rozumiem tej naszej drużyny. Skąd nagle taki monolit? Nikolego, chciałem już po barażu w zeszłym roku,( a wpadł Iwersen). To ciekawy zawodnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ArekH napisał:

Nikolego, chciałem już po barażu w zeszłym roku,( a wpadł Iwersen). To ciekawy zawodnik. 

Podobno prezes Ostrovii nie robił problemów, żeby go wypożyczyć, może boi się, że jak Gorzów spadnie, to będzie jeszcze trudniej utrzymać się i stąd chęć pomocy?  :P  Żart oczywiście, odkąd zacząłem interesować się żużlem zawsze kibicowałem Świstowi ii Stali :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrów ze Stalą, od dawna miał dobry układ. Od dłuższego czasu startowali u was nasi juniorzy. Troszku się w zeszłym sezonie, przez te nieszczęsne baraże po maklasiło. Ale nadal nasi zawodnicy wiosną korzystają z waszego toru. Klindt, to wasz lider, ale facet wyszkolony na angielskich torach. Jeśli nie My, to niestety, ale raczej ktoś wam Go wyrwie na następny sezon. Tor Stali Gorzów, wybitnie mu leży. Tak się psy wiesza na instytucji gościa, ale kilku chłopaków ma szansę się wybić i przełamać rutynę nazwisk. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Czytam, stary. Bardzo możliwe że odejdzie, bo kaska jest spora.  I tak Bartkowi będę kibicował. Za naszego Mistrza, jak Prezes Grzyb będzie kreatywny? W tedy widzę! Karczmarz, Woźniak (, Woryna). Klind, Lambert, no? i może Dżak, o co będzie ciężko.Waculika pragnął bym bardzo, ale to raczej łabędzi śpiew. Nie brał bym juniorów z zewnątrz, dał bym naszym dobrego trenera. Staszewski.   To skład na przetrwanie i jeśli wypali, myślimy co dalej. 

PS. nie puszczał był KK. Pepe, w Falubazie i to w takim wieku się odbił.  Krzyśka, trzeba wspomódz. K.......................... umknął mi Thomsen. Mistrz, naszego toru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mav3rick napisał:

Ostafa tekst brać na poważnie?

Jeśli odejście Bartosza(w co nie wierzę) stanie się faktem? W klubie, zostanie kasa na 2 sensownych rajderów. Można zrównoważyć, a nawet przebić stratę mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie odejdzie, chyba że spadniemy. Blisko Gorzowa w Kinicach ma cały swoje zaplecze sprzętowe, wszystko pod ręką. Wątpię by myślał o szukaniu gdzie indziej przygód.

 

A Ostaf mocno pokręcił wypowiedź Władka, zrobił pod siebie by pomyśleć, że jednak Bartek może odejść.

 

Ostaf to najmniej wiarygodny pismak piszący o żużlu. Jego teorie są robione tylko pod klikalność artykułów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś poczytałem, popytałem i jeśli się wszystko uda, to skład na przyszły sezon?

Zmarzlik

Woźniak

Karczmarz

Thomsen

Lambert

Holder

Jasiński 

Nowacki

Pytlewski

Janik. 

Nie wiadomo jak Rafał wejdzie w sezon seniora, ale teraz robi lepsze wrażenie niż Szymon. KK prawdopodobnie będzie miał wolną rękę. A dziś, chciał bym zachować honor w Częstochowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...