Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FIM i EL. Wycofały opony Anlas. Ciekaw jestem jaki to będzie miało wpływ na wyniki zawodników. A.Thomsen na niej startował w tym sezonie. Będę śledził wyniki GP Gorzów, będąc dziś na Kleniowej wodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2020 o 11:56, ArekH napisał:

FIM i EL. Wycofały opony Anlas. Ciekaw jestem jaki to będzie miało wpływ na wyniki zawodników. A.Thomsen na niej startował w tym sezonie. Będę śledził wyniki GP Gorzów, będąc dziś na Kleniowej wodzie. 

Gadaliśmy dziś o tym, osiedlowo, że tak powiem.

Wnioski po "duskusji" są trzy:

1. Janek to cieć,

2. Zimny jest nasz i wszyscy mu kibicujemy.

3. Szkoda Dudzia, ale się w końcu poukłada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Noooo, Myszki moje polne, o włos! 

O rzęsę! Z jednej strony cieszy mnie, że myszy weszły do PO, pomimo tego, że w opinii wielu miały spaść z ligii. Z drugiej - smuci brak realnego potencjału na PO. A najgorsze to, że weźmiecie Wacka w przyszłym sezonie. Ale on chyba bardziej jest pordzewiały niż myszowaty, więc trudno.

Najbardziej cieszą mnie wychowankowie - warto inwestować w juniorów. I jak ten trend się utrzyma, to za trzy lata będziemy mieli ekipę na majstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

realnego potencjału na PO

Będzie trudno. Myślę że spotkamy się o brąz. Chciał bym żeby nasi utarli nosa Sparcie, ale raczej Oni już tak lekceważąco do nas nie podejdą. Co by nie powiedzieć i tu nie ma zadzierania nosa, trochę szkoda, bo z tej 4ki, Leszno chyba najbardziej pod górkę miało by z Nami w finale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...