Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://gazetalubuska.pl/stal-gorzow-przeprasza-falubaz-za-oprawe-na-derbach-to-efekt-kary-nalozonej-przez-ekstralige/ar/c2-15179102

Z obu stron patrząc - słabe, chamskie i prymitywne.

Akcja z rozwinięciem myszowatej sektorówki na sektorze gospodarzy - to była akcja! I bez wulgaryzmów.

Akcja z samolotem nad rolnikami - piękna i bez chamstwa.

Nawet przekupienie dźwigowego i założenie w St. Świebodzin szalika Jezusowi - fantazja!

Sięgając bardzo daleko wstecz... Czyż nie było pięknym przeniesienie Syrenki na gorzowskich blachach pomiędzy 2 sosny - przód i tył to 10 cm odległości od każdego drzewa. Ale szyby całe, zamki też, żadnej szkody.

Jakoś brakuje tej złośliwej kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

Co by nie powiedzieć i tu nie ma zadzierania nosa, trochę szkoda, bo z tej 4ki, Leszno chyba najbardziej pod górkę miało by z Nami w finale. 

To się zdziwią, jak dostaną po kicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, by za coś takkego karać... Nie dajmy sie zwariować, czytając komentarze to nawet sporo Kibiców Falubazu nie widzi problemu. A jak żonę Jancarza użyto to już nie było niesmaczne i nikogo nie obrażało? Bardziej chamska niż ta z ostatniego derby, była sektorówka, gdy Dudek był zawieszony z pytanie: Gdzie jest Dudek? Dopinguje!

 

Ja nie mogę się doczekać rozstrzygnięcia sprawy Drabika... Dla mnie ewidentnie powinno być zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Linek727 napisał:

Jakoś brakuje tej złośliwej kultury.

Ty, tak serio? Jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi. Raczej, po meczowy niesmak pozostawał, jeśli widowisko było Coll, Czy Cool? A hołota z obu stron, zakłuciła uciechę. @Linek727 Czy ty czasem "Holigans" Nie jesteś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Linek727 napisał:

A najgorsze to, że weźmiecie Wacka w przyszłym sezonie.

Mam Adamie mieszane uczucia. Nie lubię takich relacji jak w tym momencie. Wyrywamy Wam zawodnika Top. Niby kiepskie zagranie. Nienawidzę się tłumaczyć, tym bardziej , jak nie potrafię wyjaśnić własnymi słowami, dla czego!  Jeśli przyjmiesz na spontanie? Pasował mi jedynie do 2 drużyn. Unia Tarnów! Stal Gorzów! Falubaz ? Był dla niego ostoją. Spokojem i stabilizacją. Szkoda, że zawiódł w najczulszym momencie. Miałem nadzieję że więcej serca włoży przed opuszczeniem klubu. :( Oby nie dał powodu do zastrzeżeń w finałach. Torunianom zrobił najwięcej punktów, a i tak go oczerniają!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Mi się, że chłopak nam dorasta. Do tej pory, nie widziałem powtarzalności i konsekwencji w jego startach, a chaos. Dziś, dał mi liścia i jestem mu wdzięczny. Brawo i szacunek B.Z. Chciał bym, byś przerósł Toniego R. Bo masz podobne podejście do tego sportu. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacek niestety idzie gdzie mu dają ile chce. Bartuś to co zrobił na ostatnim okrążeniu to mistrzostwo świata w wykonaniu mistrza. Poznał w piątek niuanse Pragi i wyciągnął wnioski. Ale Fretka też szacunek 5/6 razy w finale. Szkoda mi Patryka bo się chłop stara.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...