Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, Ty, masz kablówkę raczej i może tak się da. Ja satelitę na platformie polsatu. Jest Elewen, to widzę w menu. Nie wiem jak reszta. Popytam. Dziękuję za radę. :champagne-2010:
Tu nie chodzi o kablówkę.@ArekH tylko o to że jak masz internet gdziekolwiek w telefonie czy komputerze to na ekranie tego urządzenia połączonego z internetem na stronie lub w aplikacji to oglądasz rozumiesz?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Leszna. :champagne-2010: Byli najlepsi w skali sezonu, mają mega mocną pakę.

Obejrzałem i niestety to było bolesne doznanie.

Jak raz na "ruski rok" pojechał Karczmarz, to reszta nie trafiła z ustawieniami.

Czego jak czego ale nie spodziewałem się, że aż tak Bartek się nie odnajdzie.

PS. Nie lubię czytać komentarzy w internecie.

Widać straszne zaślepienie i nie mogę pojąc dlaczego tak wielu sili się na obrażanie zawodników, drużyn a nawet miast "przeciwników".

To jest sport, a ilość jadu wylewanego wprost niebotyczna. Po każdych praktycznie zawodach.

Rządzą prymitywi, a rzeczowego i kulturalnego komentarza widać bardzo mało.:(

Znak czasu. Masa trolli i chamów.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, liczyłem w okolicy remisu. To było bolesne doświadczenie. Wyścigi niby ładne, a wynik dla Nas tragiczny. Gratulacje dla Unii Leszno! co do internetowych "znafców" zgadzam się z przedmówcą. Myślę że patrząc na początek sezonu, możemy go uznać za mega udanym. Okoliczności pomijam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

? Takie mam refleksje po meczu z Czewą, że był do zrobienia. Ale Pan Protas, jak widzę, ma syndrom Pana Huszczy, który bodajże skończył w Poznaniu. Ale zanim się zreflektował i tam trafił, to do szału zaczął doprowadzać kibiców.

Jak dla mnie to Protas zapierdzielił mecz i tyle. Za tę kasę można było wziąć kogoś, kto się nie ogląda za siebie. Ale przecież to kolejna legenda klubu...

Zły jestem, sorki.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Takie mam refleksje po meczu z Czewą, że był do zrobienia. Ale Pan Protas, jak widzę, ma syndrom Pana Huszczy, który bodajże skończył w Poznaniu. Ale zanim się zreflektował i tam trafił, to do szału zaczął doprowadzać kibiców.
Jak dla mnie to Protas zapierdzielił mecz i tyle. Za tę kasę można było wziąć kogoś, kto się nie ogląda za siebie. Ale przecież to kolejna legenda klubu...
Zły jestem, sorki.
Jako wierny tym z góry województwa napiszę, że cieszy mnie ten wynik

Tak od dwóch sezonów zastanawiam się co ten Protas robi jeszcze w ten ZG. Chyba warto by było w kogoś młodszego zainwestować już pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...