Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, mav3rick napisał:

Jako wierny tym z góry województwa napiszę, że cieszy mnie ten wynik emoji16.pngemoji41.png

Tak od dowxj sezonow zastanawiam się co ten Protas robi jeszcze w ten ZG. Chyba warto by było w kogoś młodszego zainwestować już pieniądze.

Przykro mi to pisać, ale chyba masz rację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Linek727 napisał:

Ale Pan Protas,

Ja rozumiem że nigdy, nie mów nigdy. Protasiewicz zlał zielonogórski klub będąc zajebistym juniorem i w trakcie szczytu kariery. Wrócił na łono Alma mater, jak już mu dupa zaczęła siadać. Nie chciał bym nikogo urazić, ale teraz tylko kupony odcina. Lepiej było zostawić Jensena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary kibic jesteś więc wiesz że to nie zawsze tak działa. Spójrz na UL. Potężna siła uderzeniowa, a mało z Aniołami na własnym torze nie polegli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnio doniesienia ze stron stricte żużlokowych i z podziwu wyjść nie mogę jak kilku "Panów" którzy jedyne co potrafią, to jadąc na motocyklu skręcać w lewo, plują na kraj, ligę i ludzi dzięki którym żyją sobie dostatnio i wygodnie. Brylują w tym Duńczycy. Szlak mnie trafia jak czytam wypowiedzi co niektórych. Skoro któremu coś nie pasuje, droga wolna i kopa na zapęd. Gwiazdeczki się znalazły. Brytolom już mordy zamknęliśmy. Jeszcze SGP na rok, dwa powinniśmy odwołać w tedy szmondaki sami na kolanach wrócą i z cenki zejdą jak nie dopłacą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnio doniesienia ze stron stricte żużlokowych i z podziwu wyjść nie mogę jak kilku "Panów" którzy jedyne co potrafią, to jadąc na motocyklu skręcać w lewo, plują na kraj, ligę i ludzi dzięki którym żyją sobie dostatnio i wygodnie. Brylują w tym Duńczycy. Szlak mnie trafia jak czytam wypowiedzi co niektórych. Skoro któremu coś nie pasuje, droga wolna i kopa na zapęd. Gwiazdeczki się znalazły. Brytolom już mordy zamknęliśmy. Jeszcze SGP na rok, dwa powinniśmy odwołać w tedy szmondaki sami na kolanach wrócą i z cenki zejdą jak nie dopłacą. 
Ostatnio ciekawa afera wyszła po meczu Grudziądza ze Stalą. Kierownictwo GKMu sprawdziło silniki Bierre, dlaczego tak słabo jechał i wyszło, że on jeździ na starych silnikach. Kasę, którą dostał na ten sezon na sprzęt, podobno w remont domu włożył...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:
1 godzinę temu, ArekH napisał:
Czytam ostatnio doniesienia ze stron stricte żużlokowych i z podziwu wyjść nie mogę jak kilku "Panów" którzy jedyne co potrafią, to jadąc na motocyklu skręcać w lewo, plują na kraj, ligę i ludzi dzięki którym żyją sobie dostatnio i wygodnie. Brylują w tym Duńczycy. Szlak mnie trafia jak czytam wypowiedzi co niektórych. Skoro któremu coś nie pasuje, droga wolna i kopa na zapęd. Gwiazdeczki się znalazły. Brytolom już mordy zamknęliśmy. Jeszcze SGP na rok, dwa powinniśmy odwołać w tedy szmondaki sami na kolanach wrócą i z cenki zejdą jak nie dopłacą. 

Ostatnio ciekawa afera wyszła po meczu Grudziądza ze Stalą. Kierownictwo GKMu sprawdziło silniki Bierre, dlaczego tak słabo jechał i wyszło, że on jeździ na starych silnikach. Kasę, którą dostał na ten sezon na sprzęt, podobno w remont domu włożył...

Gdzie o tym pisali Emilu? Umknęło mi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Gdzie o tym pisali Emilu? Umknęło mi. 

Chyba na sportowych faktach.

Ja z kolei, i nie tylko ja, łapiemy się za głowy w Z.G. - kto wymyślił ten skład?

Juniorów nie ma, Protas odcina kupony, Dudek w jakimś rozkroku...

Przy całym dystansie dla tej naszej wioskowej wojenki napiszę, co gadają "nasi" kibice - Zmarzlik jeszcze porządzi przez parę lat na świecie, jest fighterem - dzida i do przodu, nawet gdy mu sprzęt nie pasi.

Dudi - co to za wojownik, który zachowuje się jak ramol? Jego problemem są chyba rodzice, a szczególnie spięty ambicją niespełniony Sławek.

Był kiedyś taki Rafał. Teraz byłby legendą klubu. Ale nie chciał :(

A co do duńskiego zaciągu - po prostu nie szanują kraju, w którym zarabiają na życie. To takie poniekąd brytyjskie myślenie: My? Wojownicy? Tworzący historię? U tej biedy ze wschodu? Niech się frajerzy cieszą, że Pan łaskawie podjął wypłatę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...