Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Nam z zasady dobrze idzie w Czewie. Do Anuli po cichutku mówiłem że jest szansa ich pyknąć. Sprawdziło się.  

Człowieku! To nie był mecz. To MECZYCHO! Graty jeszcze raz. Byliście lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku za to Ostrovia Wam pokaże ?  A nie, czekaj, wróć ?  

Jak już kiedyś mówiłem - odkąd pamiętam trzymam kciuki Stali G.  i niech się w tym roku ozłocą :D 

 

Edytowane przez grych
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArekH napisał:

Dobra, nie będę kopał leżącego. Oby się tylko falusy nie rozsypały. 

Tak że Frick będzie w przyszłym sezonie w GKMie

Widzę, że zaszły zmiany w Twoim poście. Niepotrzebnie...

Oczywiście, oglądałem ten mecz. Bez żadnej napinki i pychy uważałem, że awans jest w zasięgu ręki. I nie wierzyłem w to, co widziałem. Jasne, można dyskutować o sędziowaniu, ale jeżeli jedzie się u siebie, z takimi nazwiskami w drużynie (nie ujmując rywalom), to można oczekiwać czegoś więcej.

Decydujących było kilka historii, m.in. odstawienie Kvecha w 14 biegu i stawianie na Fricka. Ale to już minęło. Dali dupy i tyle.

PS. @mav3rick Jeżeli chodzi o hasła typu "napinka", "pycha", to polecam budować swój światopogląd nie opierając się na postach pryszczatej gównażerii. Świat, sport, rywalizacja - to coś szerszego niż odwieczna wojna między wiochami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze jedno. Chodzi mi to ciągle po łbie. Czy na pewno Falubaz chciał awansować? W tle są różne historie, sponsorskie, i te związane z przebudową, jakby nie patrzeć, poniemieckiego stadionu. Gdzie właścicielem gruntu jest miasto. A ciśnienie teraz jest na kopaną, bo to wstyd, żeby lubuskie nie miało drużyny w e-klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaszły zmiany w Twoim poście. Niepotrzebnie...
Oczywiście, oglądałem ten mecz. Bez żadnej napinki i pychy uważałem, że awans jest w zasięgu ręki. I nie wierzyłem w to, co widziałem. Jasne, można dyskutować o sędziowaniu, ale jeżeli jedzie się u siebie, z takimi nazwiskami w drużynie (nie ujmując rywalom), to można oczekiwać czegoś więcej.
Decydujących było kilka historii, m.in. odstawienie Kvecha w 14 biegu i stawianie na Fricka. Ale to już minęło. Dali dupy i tyle.
PS. [mention=165]mav3rick[/mention] Jeżeli chodzi o hasła typu "napinka", "pycha", to polecam budować swój światopogląd nie opierając się na postach pryszczatej gównażerii. Świat, sport, rywalizacja - to coś szerszego niż odwieczna wojna między wiochami.
To było tylko moje osobiste zdanie, nie opieram się na opiniach internetowych "znafcuf", którzy Falubazowi kibicują tylko, jak idzie dobrze. Od początku Falubaz sugerował, że tą ligę wciągnie nosem... A jak wyszło widać bardzo dobrze, nawet zmiana terminu meczu nie pomogła.

Nadal mi szkoda derbów, bo ich atmosfera to jest coś pięknego, ale śmiem twierdzić że ten brak awansu może Falubazowi wyjść na dobre. Teraz awansując kim by walczyli, jak już karty jeśli chodzi o zawodników praktycznie zostały rozdane? By mógł się ten awans skończyć, tak jak teraz skończył Ostrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mav3rick napisał:

To było tylko moje osobiste zdanie, nie opieram się na opiniach internetowych "znafcuf", którzy Falubazowi kibicują tylko, jak idzie dobrze. Od początku Falubaz sugerował, że tą ligę wciągnie nosem... A jak wyszło widać bardzo dobrze, nawet zmiana terminu meczu nie pomogła.

Nadal mi szkoda derbów, bo ich atmosfera to jest coś pięknego, ale śmiem twierdzić że ten brak awansu może Falubazowi wyjść na dobre. Teraz awansując kim by walczyli, jak już karty jeśli chodzi o zawodników praktycznie zostały rozdane? By mógł się ten awans skończyć, tak jak teraz skończył Ostrów.

Spoko. Derbów szkoda, fakt. A to że się niektórym w Falubazie blaszki w mózgu na nowo posklejają, to też fakt. I gitara.

A dzisiaj jestem za Gorzowem, całym sercem. Raz, że ziomal z dzielni obok, dwa - że się tam urodziłem i ze dwa lata mieszkałem. A potem setki razy się tam przesiadałem, jadąc do Krzyża ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...