Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne i emocjonujące były te nasze ostatnie Derby Lubuskie. Gdyby nie ten Zmarzlik...mój Falubaz by wygrał. :D:D Mimo,że ja jestem za Falubazem,to cieszę się ,że w regionie mamy takiego rywala jak Stal Gorzów.Po 1-sze dlatego,że dzieki temu Lubuskie rządzi w speedway-u,a po2-gie dlatego,że dzieki temu mamy przynajmniej 2 x w roku super wydarzenie jakim są Derby Lubuskie. Do wszystkiego trzeba mieć dystans.do kibicowania także... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co teraz gdybać. Meczyk był zacny, a wynik sprawiedliwy. Widać było że chłopaki z Zielonej, ciut się na własnym obiekcie męczyli. Cieślak coś im pod włos z torem chyba zrobił. Dla nas, szkoda tego 14 biegu. Dla Zielonogórzan to był super bieg do zapamiętania na dłużej, bo powrócili z dalekiej podróży. Podobny przebieg miał mecz na naszym terenie. Też z bólem wyszliśmy remisowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Liga wczoraj Ruszyła. Królowa zremisowała ze Spartą. Dziś niestety sąsiedzi polegli w Tarnowie. U nas, przekonywujące zwycięstwo Stali. Powstrzymuję się od komentarzy. To pierwsza kolejka. Zobaczymy co dalej. Szkoda kontuzji J.D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę uszczypliwy i podkreślę mocny występ Miedziaka w Grudziądzu juniorzy pewniej jechali

 

A co do meczu Stali, to wielkie brawa dla Kasprzaka, oby tak cały sezon jechał jak dzisiaj. Szymon widać ma potencjał, będzie z niego pożytek. Martin i Rafał też brawa, ładna zaliczka na rewanż.

 

Naszego "F16" chwalić nie trzeba pojechał jak zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Falubaz jeszcze się rozkręci.Początek sezonu chłopaki mają słaby bo za dużo biegali w celach promocyjnych po hotelach i restauracjach w czasie przygotowań do sezonu . :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wiem że to mało poczytny temat na forum, ale w niedzielę, ważny dla mnie wieczór nastanie. Klub, któremu od dziecka kibicuję, gdzie kiedyś na stadion, miałem jedynie przez płot, stanie do walki o 10 mistrzostwo DMP. Rywalem będzie niestety nie byle kto, ale UL. Mega szczęścia nam potrzeba, ale bez szans, myślę że nie jesteśmy. Szacun Dla Unii, ale wierzę w Stal Gorzów! 

Zawsze Razem :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku nie mega szczęście, bo akurat Leszno Nam zawsze "leżało", wazne by w niedzielę u siebie dobrze pojechać i myślę, że będzie ok. My możemy zdobyć złoto, Leszno musi. Tutaj też upatruję szans, my i tak już jesteśmy zwycięzcami tego sezonu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...