Skocz do zawartości

Budowa łódki zanętowej "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.02.2017 o 12:22, Elvis napisał:

@Ostap , nie kopie się leżącego emoji23.pngemoji16.png

Właściwie obaj macie rację, bo od listopada trzeci raz mam po parę dni pozycję horyzontalną z zagrychą z apteki >:(, a w antraktach szlifowanie-klejenie, szlifowanie-klejenie, szlifowanie-klejenie.... I motto znajomego pracodawcy sprzed 15lat- "Panie Stanisławie... termin jest święty.... a potem możemy poprawiać nawet przez rok"...

Sie robi, ale lepsze jest wrogiem dobrego :$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zawsze "chcieć, to móc" O.o. Pomimo najszczerszych chęci, muszę zawiesić na jakiś czas projekt 'mini_micro'. Przyznam, że zapaliłem się do zrobienia jak najlżejszej i małej łódeczki, ale zdrowie mocno ostudziło mój zapał. Nie likwiduję projektu, tylko odstawiam 'do leżakowania'. Dwa i pół roku temu miałem zrobioną zaćmę w oczach. Z tego powodu pałzowałem 1/2 roku. Sądziłem, że mnie ominie, ale jednak nie, zaćma wtórna i obecnie mam coraz większe problemy z widzeniem. Postaram się wrócić do tematu po powrocie 'do normalności'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2017 o 20:42, stan2010 napisał:

Nie zawsze "chcieć, to móc" O.o. Pomimo najszczerszych chęci, muszę zawiesić na jakiś czas projekt 'mini_micro'. Przyznam, że zapaliłem się do zrobienia jak najlżejszej i małej łódeczki, ale zdrowie mocno ostudziło mój zapał. Nie likwiduję projektu, tylko odstawiam 'do leżakowania'. Dwa i pół roku temu miałem zrobioną zaćmę w oczach. Z tego powodu pałzowałem 1/2 roku. Sądziłem, że mnie ominie, ale jednak nie, zaćma wtórna i obecnie mam coraz większe problemy z widzeniem. Postaram się wrócić do tematu po powrocie 'do normalności'.

Motywacja jest... tak więc życzę dużo zdrowia i szybkiej realizacji projektów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...