Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wiem, że jest już wątek o piłce nożnej, ale za chwilę będzie mega wydarzenie. Niemal wszystkie mistrzostwa w piłce kopanej oglądałem od A do Z. Na pewno nie omieszkam ominąć meczów naszej reprezentacji.

Wydaję mi się, że przed naszą reprezentacją jest szansa aby stać się.... No właśnie kim?

Cytując Nawałkę z dzisiejszego dnia " Moc jest ze mną"

Wszołek odpadł przez kontuzję, więc jedziemy na EURO z "peszkiem" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"peszek" to jeszcze nie pech. Naszej reprezentacji życzę podium i mocno na to liczę , zresztą jak w każdym turnieju z naszą reprezentacją w każdej dyscyplinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie mam nic do Sławka, nawet go lubię :beer1:
Celem minimum jest wyjście z grupy, ja liczę na więcej Panowie i Panie!!! Może czarny koń turnieju? W końcu jest tak jakiś szkielet drużyny, który pewnie nas jakoś pociągnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tym razem na pewno zabraknie Rybusa, Dawidowicz i Wawrzyniak jadą na bank? może Jędza na lewej obronie i na bank Peszko na skrzydłach.

Myślę, żę w jutrzejszym wyborze jakiś niespodzianek większych nie będzie. Już nie mogę się doczekać tych mistrzostw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Marco Reus jeden z niewielu Niemców, którego najzwyczajniej polubiłem, niestety eliminuję go kontuzja. Dla mnie to w zasadzie bez różnicy, w środku pola czy też na skrzydłach mają taki potencjał, że da się Go zastąpić.

Jutro sprawdzian z podrażnioną i budowaną od nowa reprezentacją Holandii, mam nadzieję, że nie dojdzie do kontuzji w tym meczu, a i trenowane schematy zatrybią odpowiednio. Wiele się mówi o takich meczach, że są mało ważne, że wynik jest jakby drugoplanowy, ale wygrana z krajem kwitnących tulipanów na pewno mogłaby podnieść o jeden szczebel morale wyżej naszych piłkarzy :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Staszna męczarnia. Piszczek, Błaszczykowski, Milik bez komentarza. Pazdan,żenada. Robert coś próbował, ale go pomarańczowi okopali. Poza tym zbyt duże ryzyko by się wychylać. Słabo, bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...