Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hmmm, nie przejmuję się, bo gramy zmiennikami, a Niemcy wygrywają i mamy aktualnie drugie miejsce. Niestety ale mniej więcej spodziewałem się takiej gry. Ukraińcy w pierwszy meczu z Niemcami  gnietli ich na skrzydłach...

Po meczy Polski z Niemcami najwięcej krytyki dostał od mnie Milik, ale zapomniałem też dodać, że Jodłowiec człapała jak jakiś czołg.  Dziś robi to samo, wg mnie źle czyta grę. Sam nie wierzę, że to piszę, ale brakuję Mąkiego. A już na bank zmieniłbym go na Linettiego.
 

Cionek kurna, taki bocznych prawych obrońców jest na pęczki w ekstraklasie, nigdy nie będzie tak dobry jak Piszczek.

Skrzydła Ukrainy, a nasze - przepaść.

Zieliński - hmmm, może czas na Starzyńskiego lub zagrać jakimś skrzydłowym,  bo jest miszmasz totalny w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Hmmm, nie przejmuję się, bo gramy zmiennikami, a Niemcy wygrywają i mamy aktualnie drugie miejsce. Niestety ale mniej więcej spodziewałem się takiej gry. Ukraińcy w pierwszy meczu z Niemcami  gnietli ich na skrzydłach...

Po meczy Polski z Niemcami najwięcej krytyki dostał od mnie Milik, ale zapomniałem też dodać, że Jodłowiec człapała jak jakiś czołg.  Dziś robi to samo, wg mnie źle czyta grę. Sam nie wierzę, że to piszę, ale brakuję Mąkiego. A już na bank zmieniłbym go na Linettiego.
 

Cionek kurna, taki bocznych prawych obrońców jest na pęczki w ekstraklasie, nigdy nie będzie tak dobry jak Piszczek.

Skrzydła Ukrainy, a nasze - przepaść.

Zieliński - hmmm, może czas na Starzyńskiego lub zagrać jakimś skrzydłowym,  bo jest miszmasz totalny w grze.

  Co do Milika się zgodzę 3 mecz dno.... ale tez pamiętam mecz Polska Niemcy ... Piszczka rozpracowali 90 procent akcji wchodziło od niego ... Pazdan , może  wielkiego talentu nie ma wszystkie piłki na oślep , ale szczerze ,,, nadrabia sercem Wielki PLUS za WALECZNOSC ,,, PW Lewy wiem , wiem  obroncy kryja  go razy 3 dzieki temu Milik ma sety, ale mimo to nie gra Wielkiego Turnieju ...

Polska Szwajcaria ,...

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@KaZuYa ale co by nie było asystę do Błaszczykowskiego miał, do Lewego gdyby trafił też....

Dziś dzień luzu, to trza było trochę plotek puścić. Czyli Pazdan do Barcelony - czemu nie :P, Lewy do PSG a nie do Realu, ach te plotki, plotczki. jeden cos napiszę i potem to już wszędzie na każdym portalu krąży... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że u Fryza byłem i paznokcie krótkie Mam oby nasi kopacze zagrali coś bo strasznie farcą .. Grecja tez pięknej piłki nie grała a Euro wygrała oby  nam się udało  ...

NNN.jpg

Edytowane przez KaZuYa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...