Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

:-( ja dziś umieram po mocniejszych trunkach. Stara prawda. Jak wygrywa to drużyna, jak przegrywają to trener winny. Nawałce podczas całego turnieju zabrakło jaj aby cokolwiek zmienić. Brak rotacji składem, brak zmian w ustawieniu. Chłopaków turniej nie przerósł, jego tak. Nie czaję, dlaczego po bramce się cofnelismy. Zabrakło jakości trochę, ale i tak wielki szacunek dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( ja dziś umieram po mocniejszych trunkach. Stara prawda. Jak wygrywa to drużyna, jak przegrywają to trener winny. Nawałce podczas całego turnieju zabrakło jaj aby cokolwiek zmienić. Brak rotacji składem, brak zmian w ustawieniu. Chłopaków turniej nie przerósł, jego tak. Nie czaję, dlaczego po bramce się cofnelismy. Zabrakło jakości trochę, ale i tak wielki szacunek dla wszystkich.

Czegoś tu nie rozumiem. Skoro Nawalka się nie zna na piłce to...

Smuda czy Fornalik cały czas robili roszady i co? I nic!

Dlaczego się cofnęli? Bo zawsze tak robią. Taka jest taktyka. Taki gramy futbol. My nie umiemy inaczej. Przykładem może być chociażby ostatni mecz ze Szwajcarią i wiele innych.

Nawałka musi odejść

A tak poważnie to Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nawałka vs Fornalik czy vs Smuda to przepaść. Organizacyjnie wszystko było zapięte na ostatni guzik, udało się Jemu stworzyć super atmosferę, osiągnął sukces na który czekaliśmy od lat. Jest moda na reprezentację i za wiele innych rzeczy bardzo dziękuję. Ale są też minusy i nie wiem czemu nikt o tym nie napisał.

Po co gadki o analizie przeciwnika i jakimś pitoleniu, że znamy wszystkie słabe strony przeciwnika i pod niego będzie ułożona drużyna, jak to Polska właśnie była najbardziej przewidywalnym zespołem na tych mistrzostwach.

Cały czas 1-4-4-2, brak zmian, brak tej przysłowiowej kropki nad i. Brak ryzyka, Jodłowiec za Mączyńskiego? Co to zmieniło? A czemu nie Linetty, czy Zieliński lub Stażyński.
Wszyscy się podniecają Milikiem, ale po co? Co mi z zawodnika, który robi 100 sytuacji, a wykorzystuję jedną? Toż to samo mógłby zrobić jakiś Piech... Może warto było zagęścić środek pola środkowym ofensywnym pomocnikiem i iść do przodu, a nie trzymać kurczowo archetypowym 1-4-4-2, a i wtedy może Lewy miałby więcej szans. Milik niech gra, ale jak jest w gazie, jak jest w formie i tyle. A doświadczenie niech zbiera w klubie jak jest młody, a nie tutaj.

Nawałce żarło, miał dużo szczęścia, przestało, bo poszedł w minimalizm. Kto gra w dogrywce na karne? Ja bym poszedł do przodu i jednak zmienił trenera, szukał owych rozwiązań aby pójść do przodu. Ryzyko duże, ale co tam....

Podsumowując: Zrobiliśmy wiele, bardzo dużo, jednak zabrakło tego coś aby chłopacy stali się nieśmiertelnymi, a to coś powinien wydobyć z nich trener właśnie ekstra jeszcze.

Dla mnie EURO się skończyło, kibicuję trochę Belgii i Islandii. 
Dziękuje idę na p :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Elvis napisał:

Grendziu na trenera !!!!!

Dobry żart, z drugiej strony zawsze chciałem prowadzić choćby dzieciaczków - brak czasu niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Rodowiczki , ale w wielu kwestiach się zgodzę 

Człowiek po 8 ,12h zapiernicza  i daję radę a My po 45minutach pompa ... to ich zawód zamiast iść za ciosem to My  czekamy aż przeciwnik dochodzi do 30stki ...

Co nie zmienia faktu , że naprawdę początki mieliśmy bardzo dobre dobrze to wrózy na przyszłość SWoje Zrobili a niedosyt zawsze pozostaje Także Wielkie Brawa  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kolego, Pani Rodowicz tak się zna na piłce, jak ja na czytaniu nut:-) Wczoraj po meczu w szerszym gronie spieraliśmy się dlaczego piłkarze nie mogą mieć takiego Poweru jak w ręcznej.... Nie będę cytował naszych argumentów, a wśród nas także był trener. Nawałka ich zajechał swoim żelaznym składem i brakiem zmian i rotacji w poszczególnych meczach. To musiało się kiedyś odbić czkawką. Nie da się w piłce nożnej non stop jechać na pressingu. No chyba, że się ma wydolność jak Jędza. Po co zabieraliśmy 23 zawodników, trza było jechać w 15 maks i tyle. Spójrzcie na Niemców. Tam co mecz gra inny skład... Itd. Itp. Piszę post z tel. wiec nie będę dalej filozofował. Nawet dziś już meczu nie oglądam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...